Komentari na vest

Džaba sjajna atmosfera u Zelenoj šumi, kraj je kad Horton-Taker kaže! Fenerbahče je na F4

l

laki100

pre oko 2 meseca

F4 je sada realnost, atmosfera nezaboravna
j

jelenal19

pre oko 2 meseca

Zaslužena pobeda, Fenerbahče pokazao pravi karakter
v

vanjaaa03

pre oko 2 meseca

sjajna igra i energija, ovo se pamti dugo.
a

aleksss99

pre oko 2 meseca

Publika je napravila pravi šou, svaka časst
s

sale01323

pre oko 2 meseca

Hortontaker u pravu, kraj je bio emotivaann
d

dacika75

pre oko 2 meseca

Fenerbahče zasluženo na Final Four, sjajan tim

Ivan Tokai

pre oko 2 meseca

Atmosfera u Zelenoj Šumi je bila neverovatna večeras

Marija Avramovic

pre oko 2 meseca

fenomenalna utakmica.... bravo

Miki Milikic

pre oko 2 meseca

Horton-Taker razbio Zalgiris, strašan igrač
M

Markokmet

pre oko 2 meseca

Valensija je pokazala citave sezone da igra dobru kosarku u evroligi steta bi bilo da ispadnu i da ne odu na f4
A

Aleksandar Denic

pre oko 2 meseca

I posle kazu nije do trenera

gorandavinic1974@gmail.com

pre oko 2 meseca

svaka čast žalgirisu pokazali su da i sa manjim budjetom od zvezde i partizana mogu da igraju sa najačima egal

BaneBane

pre oko 2 meseca

Najludje ce biti sto ce Pao dobiti u Valensiji xaxaxaovde domaci teren nije presudan

Meda74

pre oko 2 meseca

Ako prodje Valensija mogla bi biti iznadjenje u finalu.

Predrag Blagojevic

pre oko 2 meseca

I prosli mec je prosuo pobedu fener Znam da fener nece sigurno osvojiti real samo dobija kuci mozda olimpijakos jer igra u atini
D

DDF

pre oko 2 meseca

Realno gledano kroz celu sezonu u polu-finale imamo"finale pre finala"Olympijakos-Fenerbahce,trebalo bi prvaka EL traziti u pobednika tog polu-finala...mada na jednu utakmicu vidjena pobeda"favorita"ode na drugu stranu

zeljko markovic

pre oko 2 meseca

Stvarno ovaj Horton igra kao lud,i kada ga ne ide on ne pada,ide dalje bori se kao lav.Na ono kucanje što je promašio opet se dočepa lopte i da koš,mozda i faul koš ne mogu se setiti.Dosta je pomogao Feneru,pogotovo u produžetku.Ja mislim da on nije igrao da bi Žalgiris pobedio.I ovo je uspeh,kada uzmemo budzet koji žalgiris ima.

darkoni1991@gmail.com

pre oko 2 meseca

Odlična utakmica, prava muška borba.

Zivot je igra

pre oko 2 meseca

dAbe sve nažalost
P

Predrag Petrovic

pre oko 2 meseca

ima je zalgiris sve u svojim rukama na kraju sami su krivi za poraz

Slavko Ćosić

pre oko 2 meseca

znači fener je u f4 . nabmdam se

Aleksandar3006

pre oko 2 meseca

Velika šteta, baš mi žao Žalgirisa.
B

Bale89

pre oko 2 meseca

Bice ludnica na fajnal foru
k

kurence

pre oko 2 meseca

Ovo se znalo jos pre početka serije, fener je mnogo ozbiljnija ekipa, totalno zasluženo su prošli dalje
n

nenadaleksandra

pre oko 2 meseca

Fenomenalna utakmica

Kostur

pre oko 2 meseca

Vise srece drugi put
F

Fiore

pre oko 2 meseca

I ako je oli bio najbolji u regularnom delu i pley-ofu na jednu utakmicu sa Fenerom bice svasta.Fener osvaja

Ivan Todorović

pre oko 2 meseca

Jaca ekipa fener, bice zanimljiv f4 ove godine

Mita

pre oko 2 meseca

Mogao je Zalgiris da ih okrene stvarno steta
j

jel sad

pre oko 2 meseca

Fenerbahče ide na Zvezdu na F4,ili se igra još jedno kolo??
N

NR

pre oko 2 meseca

Oni su osvojili. Ne igraju do sledece sezone. Ahahahaha
P

Pumo

pre oko 2 meseca

ti li si? Sta ima na Konjarniku?
1

12345ss

pre oko 2 meseca

Jok, Zalgirs razigrava sa Partizanom za F4 kupa Milke Canic
G

Gost014

pre oko 2 meseca

Са партизаном игра на Ф4, Звезда била 15. на табели
d

drcelic prodaje

pre oko 2 meseca

16 karata za F4, planirao da vodi celu familiju
S

Smecari sa severa

pre oko 2 meseca

Ahahahahahahaha
K

Kung8989

pre oko 2 meseca

Fenerbahče održao čas košarke

Pa dodo sam

pre oko 2 meseca

Sad šta bi bilo kad bi bilo, ali ja bi drugačije branio onaj zadnji napad na +2...ili bi pravio odmah faul, i ako da oba bacanja, imaš timeout i 5-6 sekundi da rešavaš meč i sve u svojim rukama, ili u krajnjem slučaju bi zatvorio ulaz u forsirao neki teži šut za 3 preko ruke, pa ako majstor pogodi nek ide dalje...svakako odlična cela serija mečeva, može se reći zasluženo Fener ide na F4
q

qqq

pre oko 2 meseca

Po meni odbrana korektna, Vejdu svaka cast. Nije mu ovo prvi put ove sezone da tako nesto pogodi (pao)
N

Nicker

pre oko 2 meseca

Prevara zvana Vilijams Gos je veceras kostala Zalgiris majstorice,jedino sto je sigurno kao dan je da ce odigrati dve vrhunske utakmice protiv Partizana u sezoni...
A

Awww

pre oko 2 meseca

..slatko, oni nikada nemju srece.
n

nadrealnoo

pre oko 2 meseca

Sjajan mec, kakav tempo, ludilo, koliko su Zvezda i Partizan daleko iza ovoga i nikad ki nije bilo jasno na osnovu cega je njima cilj plej of? Na osnovu cega? Bolji Fener, Bolji Panata, Valensija,Real,Barsa,Oli, Zalgiris, apsolutno bolji timovi ali za klasu, druga dimenzija!!!
D

DDF

pre oko 2 meseca

Objasni ovim kladionica-strucnjacima da je igrati plejof daleko veci rang kosarke od onoga sta pruzaju Partizan ,C.Zvezda i ostali klubovi EL...osim Monaka i donekle Hapoel,svi ostali odigrali su pravu kosarku
С

Сале2323

pre oko 2 meseca

Играч диже сам по себи концентрацију, жељу, ниво игре у Плејофу... Па и та критика за играче српских клубова није баш на месту, јер гарантујем ти да би Звезда одиграла са Оли баш мушки, никако у три меча. У Атини би се играло на крв и нож, у Београду да не причам. Мотивација је већа, расте жеља, расте све у играче када играју такве утакмице. Плејоф се зато не упоређује са основним делом.

Boka67

pre oko 2 meseca

Ovo je očekivano, Fenerbahče kvalitetniju ekipu ima