Komentari na vest
Hoksi se aktivirali: Stigao bek Oklahome, sledeće je bomba - Trej Marfi
Gatsby82
pre oko 2 sata
Oklahoma umesto da daje pikove, i dovodi igrače, ponovo skuplja. Imaju ih toliko da više nema smisla. Oni su izgradili tim, sada dolaze na naplatu svima dobre sezone, i moraju da nađu neka rešenja da se pojačaju, jer će svake sezone biti još više jačih ekipa
D
Dejan23
pre oko 2 sata
Nije los igrac za ATallantu bravo
S
Slava222
pre oko 2 sata
Mnogo dobar igrac bravoo
V
Veljko9
pre oko 3 sata
jaoj kako sam zeleo tog Marfija u Denver…
medabagljas
pre oko 3 sata
Odlican igrac na ovu mladu ekipu Atlante!
Dusan Maricic
pre oko 4 sata
bice oni dobri sledece sezone
vaalent
pre oko 4 sata
Ovaj daje trojke samo tako
kivekive
pre oko 4 sata
Odlican igrac na ovu mladu ekipu Atlante!
.jpg.webp)







