Komentari na vest

Ne vredi ni najduži staž: Orlando otpustio starosedeoca

d

dokile

pre 41 minuta

Steta sto zbog povreda nije uspeo da uradi vise...

dejan.arsic.88@gmail.com

pre oko 2 sata

Пре бих гледао прву лигу крикета у Пакистану него обај нба. Рођену мајку би трејдовали само да би неки долар обрнули.

Dakara

pre oko 2 sata

Povrede su učinile svoje, a predvidjala mu se dobra NBA karijera
N

Nezzz63

pre oko 3 sata

Jedan od najboljih defanzivnih igrača u NBA, ali su ga povrede uništile.
r

rea

pre oko 2 sata

Daleko od jednog od najboljih defanzivaca lige, samo je ušao u ligu kao neko ko je na koledžu pokazivao potencijal da bude vrhunski defanzivac, ali ni pre povreda nije pokazao 10% onoga šta mu se predviđalo. To što je lupao 2 banani i krao 1.5 loptu po meču nije ništa drugo nego klasično pumpanje defanzivnih brojku mladog igrača, koje onda vremenom opada, kada igrač zapravo krene da kapira odbranu i da nije sve u tome koliko rampi lupiš, nego da pre svega gledaš da otežaš šut, a rampa ako dođe - dođe.