Komentari na vest

Partizan može da plati Šejku Miltonu da ode

Miloš Milovanović

pre 21 minuta

I ovako krhke finansije su opteretili sa treš ugovorima
S

Ssssssss

pre 24 minute

Zadrzati Miltona, a ne tek tako trositi novac na macke u dzaku. Vraca se Vanja, dosao je Alman, treba zamena za Bongu ako ode. Veca sansa Lakicu

gorandavinic1974@gmail.com

pre 31 minuta

ima ostoja platice ako.nece ponovo ce traziti da navijači doniraju klubu

Stefkeeee1995

pre 31 minuta

Koji ce im djavo Milton
G

GistJ

pre 38 minuta

Iskreno, Miltona su više povrede zeznule prošle godine. Taman kada i počne nešto da igra povredi se. I ovo mu je prva godina u Evropi bila. Iskreno verujem da bi naredne sezone odigrao bar 50% bolje.

Matija Milutinovic

pre 40 minuta

Terajte ove nesrecnjke obojicu

Izbistanin

pre 40 minuta

Platite mu bolje pa se resite muka jedni i drugi.

Kristina Janjic

pre 41 minuta

Onaj ko je pristao na ovakve ugovore bez zaštite od ovakvih situacija ....
v

vukasin2015ks

pre oko 1 sat

sto pre neka ide nazad..
T

Trebunjac

pre oko 1 sat

Zato su studenti sa matematickog fakulteta vec par puta javno apelovali da se pokrene diskusija koliko nas gradjane mesecno odnosno godisnje kosta finasiranje najgoreg taloga od drustva u Srbiji,jugoslovenskog  sportskog drustva partizan, jer po apru samo košarkaški klub je u 2026 godini od kss dobio uplate u vrednosti preko 12 miliona eevravra
M

Mile led

pre oko 1 sat

Ovo je svet jos nije video. Da neko ima 26 igraca, 5 trenera i pet strucnih stabova na platnom spisku i to sve u jednoj sezoni na racun gradjana Srbije.. Jos kada se na sve to doda i finansiranje eksp sudija i dnevnice za tapsace na utakmicama dolazimo do inpozantne cifre i budzeta od preko 50 milievra

Slavko Ćosić

pre oko 1 sat

Svaki igovor je kocka , dobar igrač a onda dođe povreda i od dobre investicije bude promašaj .
m

milena11.11.

pre oko 1 sat

Onaj ko je pristao na ovakve ugovore bez zaštite od ovakvih situacija treba da odgovara pred zakonom.

kivekive

pre oko 1 sat

hahahah pazi ti, na kraju ce se ovo predstaviti kao da je partizan jos i zaradio 😂😂😂
k

kolodin82

pre oko 1 sat

Ja bi zadržao obojicu,Milton je strašan igrač i boljeg ne možemo naći,čovek je imao povredu više od pola sezone .Milton je kvalitetniji igrač od Larkina ili bilo kog drugog amera koji igra u Evropi
P

Po stoti put

pre oko 1 sat

Zašto se plate Parkera i Miltona navode u DOLARIMA? Još se kaže OKO 2,5 miliona dolara.
p

poručnik

pre oko 1 sat

pa da bi uključio malo mozak i to pretvorio u € 🤣🤣🤣
P

Poboguuu

pre oko 1 sat

Ode benzin na 2000 ...

Valentina Kolar

pre oko 1 sat

Baba dala dinar da uđe u kolo, a dva da izađe
s

spitfire

pre oko 1 sat

platiti koliko treba i nek ide gde god hoce

zivka ivanovic

pre oko 1 sat

Imaju pare oni dace njihov drugar

Dakara

pre oko 2 sata

Promašene investicije Milton i Džabari
b

bad

pre oko 1 sat

ti sad bolje znaš od želimira vragolana?
M

Moon92

pre oko 2 sata

neko je dole napisao transfer blama, i u pravu je :D

Aleksandar Virijevic

pre oko 2 sata

Ozbiljni igrači koji su postali opterećenje za Partizan, posebno zbog plata.
b

bad

pre oko 1 sat

hahahahaha kako si došao do ovog zaključka brate,mi sve mislili zbog želimira ono zbog plate je tako,pa ko im bre dao doliki novac ostoja,at savić,paspalj,šećerko ko ??
M

Mijor

pre oko 2 sata

Huventud nema da plati taj iznos za igrača,Partizan ima ili bolje rečeno buđet Srbije ima.Buđet puni narod,znači narod sa bednim platama plaća igrača od 2,5 miliona.
p

podeden

pre oko 1 sat

Ajde vrati se u treći razred.
m

mr.Š

pre oko 1 sat

stoji sve i upravi si miljardu% ali brate bre dž i dj su dva različita slova!!
Z

Zivko57

pre oko 2 sata

Go and never come back
b

bad

pre oko 1 sat

ok.just grab it 3,5 miliona eura!!
J

Jakov1503

pre oko 2 sata

Ogromne pare dali za upitne igrače, još dve godine
R

Realan 2

pre oko 2 sata

Ako treba vise od milion da se plati sejku da ide, treba ga ostaviti, bice bolji sigurno nego prosle sezone... a dzabariju dati sta god hoce samo da ide, probati naravno smanjiti rashode na minimum ali samo nek ide....
h

hhhhh

pre oko 2 sata

Ako Dzabari nece sporazumni raskid,treba ga vratiti u klub i preseliti na trebine jer ga ipak mi placamo.Neka bude gledalac cele sezone....
b

bad

pre oko 1 sat

kako si to lepo rekao i rasturio sneška breskvicama,mi to plaćamo država,narod napaćen...

Zivot je igra

pre oko 2 sata

nek ide što dalje

stevica jovanovic

pre oko 2 sata

neka ide i srecno mu u nastavku karijere

urosh

pre oko 2 sata

Далеко им лепа кућа, и једном и другом
M

Ma

pre oko 2 sata

Zašto Parkeru nije data šansa da ostane jesenas bar do januara, Nove godine? Pitanje za Ostoju i njegolog poslušnika Penjeroju. Izbacili ga iz tima a znamo ko nam je sve sedeo na klupi celu sezonu.
b

bad

pre oko 1 sat

opet spin mašinerija radi ostoja je bio poslušnik želimira,prvi mu želimir nije dao da igra,ali mu je iz ljubavi dao 6 miliona za dve sezone...

Ivan Milicevic

pre oko 2 sata

Koliko manja suma,2.2 miliona, zašto ne objavite, da je Zvezda znali bi u dinar i pisali na sva zvona
M

Ma

pre 42 minute

.. jadna cz/fmp...
S

Slavuj

pre 23 minute

Znali bi kao što znamo koliko je plaćeno Grejmu za raskid ugovora, koji je imao ugovor na dvije godine . Kao što znamo koliko je plaćen raskid ugovora sa Jagom i Montejunasom. Kao i koliko se plaća ugovora Nedoviću u Monaku i Mitroviću u CSKA i još pride godina ugovora Laziću, koji je otjeran u penziju, pored važećeg ugovora. Eto koliko ste vi transparentni pa ne znamo koliko se plaća Sfero na plaćenom godišnjem odmoru i koliko je plaćen raskid sa Obradovićem.
K

Kkpw

pre oko 2 sata

Partizan treba da pokusa po svaku cenu da dovede Luwawua! Jer treba imena ledej i mils nece prodati sezonsek! I svakako treba nam igraca jer su se svi pojacali ako cemo nesto da se nadamo !
b

bad

pre oko 2 sata

pa zar ne čekate ovu (pobegulju)da ostvarite jedan san sa palmama u kosi?
m

mijaga

pre oko 2 sata

luvavu ime a ledej i mils nisu sta ti pricas
N

Ne moze

pre oko 2 sata

Potpisao za Asvel
J

Jdjdjdj

pre oko 2 sata

Da su ova takozvana pokacanja isporucila, Zeljko bi i dalje bio trener
A

Ad

pre oko 2 sata

Pa ja koliko znam "Veliki Zeljko" ih je licno doveo u Partizan,na njegovu inicijativu. Ali taj "Veliki Zeljko" kada je video da sve ide u bestraga zbog njega i njegovog ega,prvi pobegao,ostavio Partizan onako kako je ostavio,napravio krs i lom u svlacionici,na tribinama. Dosta je vremena trebalo proci da pojedini navijaci shvate da je doticni sve unistio,unazadio,al,avaj,on je za neke navijace Ikona. Hvala njemu za njegovo ime i to sto "navodno"voli Partizan. Mada video sam koliko,pa i ja bih voleo najveceg neprijatelja za par milki godisnje,briga me
b

bad

pre oko 2 sata

koji željko?vi nikada niste imali trenera pod tim imenom!!
R

Realan 2

pre oko 1 sat

@add problem je brate sto tebi niko nece dati ni par hiljada a kamoli miliona a zeljko ostaje najveći bez obzira na kiks sa dzabarijem i sejkom.... Rekordna el plata za trenera u to posle katastrofa sezone... Toliko o velicini....
G

GistJ

pre 37 minuta

@Ad Miltona je Savić doveo.
m

manja suma

pre oko 2 sata

da li se zna sta je "manja" suma? da ne bude posle da igracu mora da se isplati manja suma od - milion, milion i po , ili dva? kao sto smo saznali dacKevarijus Hejs na,kraju ima i otkupnu klauzulu itd itd...kao sto je ostoja satro uradio ovo ili ono?a na kraju nista se od toga nije dogodilo.
m

mr.Š

pre oko 2 sata

ali ovo da zaradi milion dolara, ovo nema više ni u crtanom filmu Lele mi moje!!
r

rea

pre oko 2 sata

Uopšte nije nerealno da Milton potpiše za NBA ekipu, ukoliko samo kaže menadžeru da želi da se vrati, jer se u NBA ugovori potpisuju danas, a sutra se već raskidaju kako bi ekipe potrošile određeni nivo novca i time izbegle plaćanje penala ligi.
b

bad

pre oko 2 sata

isto drugarice kao što je rekao sve za ljubav i samo partizani menadžeru,tako će sad on u nba da bi vi zaradili!😂😂
r

rea

pre 25 minuta

@bad, ti prijatelju mešaš navijače Partizana i Zvezde, u Zvezdu svi dolaze zbog minutaže, a ne novca (videti pod Batler, Moneke, Džons...), dok su navijači Partizana savršeno svesni cene igrača koji zadužuju crno-beli dres. Elem, kao i svakom glasaču određene partije, tako i tebi nije baš jasno da REA nije samo žensko ime, već i pojam u jednoj nauci, tj oblasti jedne nauke.
J

Jole 39

pre oko 2 sata

Vratiće sve pare koje je zaradio nazad Ostoji iz ljubavi prema penaltizanu
A

AKO NIJE TAJNA

pre oko 2 sata

Koliko imate godina?
F

Feretka

pre oko 2 sata

Reče neko ko obožava zvezdanesterac
R

Realan 2

pre oko 2 sata

Jole apsolutni care duhovitosti.... penaltizan i kosarka... navijac tima koji je dobar deo sezone imao najvise bacanja u el....
b

bad

pre oko 2 sata

feretka da li nekada možete da nešto sami smislite,toliko ste bleda kopija Zvezdinih navijača,da mislim da ni sam ne znaš jesi pošo ili došo!
b

bad

pre oko 2 sata

koliko sledi partizani za transfer blama?
C

Classico

pre 25 minuta

Svaki izlaznim transferom Partizana Zvezdi sleduje jedno pojacanje u zvezdi.