Komentari na vest

Predsednik Hapoela tvrdi: Briset iz Makabija prešao u Partizan

p

pfc pfc pfc

pre 15 minuta

Briset je odlican igrac, ova god mu je bila prva sezona u El i to u losem timu , imao je skoro 7 poena u proseku po utakmici .. to je odlican skor pogotovo za prvu sezonu .. np. Panter je imao u Partizanu 13 poen prosek kad je imao najbolju sezonu, a svi znamo kao je odigrao.. tako da Briset ima odlican prosek za krilo.. U nba je imao prosek za sest sezona 6,5 poena sto je potvrda da se radi o odlicnom igracu.. ove sezone ce biti jos bolja sobzirom da je navikao na evropsku kosarku

Kanidja99100

pre 23 minute

dobar igrac nema sta
J

Johan

pre 31 minuta

videcemooo sta ce biti
m

metalika moj dobar

pre 33 minute

8 poena po utakmici ...hvala ne treba

Radojkovic Milos

pre 42 minute

Nije los igrač partizan sklapa bolju ekipu od zvezde
@

@radojkovic milos

pre 34 minute

zvezda je svetlosnu godinu ispred, samo zahvaljujuci egomanijaku na klupi nije otisla na f4
П

Па...

pre 31 minuta

...свакако Партизан неће освојити ништа следеће сезоне, нити ће играти плеј ин. Да ли ће имати бољу екипу од Звезде, остаје да се види.
S

Staniša Žugić

pre oko 1 sat

Dok se klub zvanično ne oglasi,ne verujem,jer se svašta ovde pisalo poslednjih 15 dana

Aleksandar3006

pre oko 1 sat

Na žalost ovo znači da od Ledeja nema ništa...
m

merllin_pfc

pre oko 1 sat

Mislim da od ovoga nece biti nista. Preozbiljan je to igrac da bi dosao u Partizan.
L

Loske1994

pre oko 1 sat

„Zanimljiv transfer, videćemo kako će se pokazati u Partizanu.“
k

kkp nole

pre oko 1 sat

ako moze neko preko 10 poena

Aleksandar Stojanovic

pre oko 1 sat

Cudno...Sta kazu iz partizana?
R

Realni navijač

pre oko 1 sat

Dok se klub zvanično ne oglasi,ne verujem,jer se svašta ovde pisalo poslednjih 15 dana.Ako je tačno,vrlo intetesantan igrač.
B

Bljuccc

pre oko 1 sat

Ma grobari ce da sruse Ostoju, ma znate , oni su samo jaki na internetu
O

ORLANDO

pre 15 minuta

A razlog rušenja Ostoje koji je?

dinom555

pre oko 1 sat

Odlicno pojacanje za Parizan ,zamena za Bongu moze da igra 3 i 4.
E

Eseks

pre oko 1 sat

Nadam se da Teodosic ima neki plan jer bolje da je Zvezda jaca od Partizana nego da je Partizan jaci od Zvezde!!
m

merllin_pfc

pre oko 1 sat

Kao sto je i logicno On je sportski direktor u Zvezdi.
S

Svasta

pre oko 2 sata

A sta kazu iz Partizana ! Sto cute .
p

podeden

pre oko 1 sat

Broji Ostoja kes pa da se onako smotan ne prebrojii da vise. Kad sve prebroji za 15 dana se da objavi.,💲💲💲💲😂🏆
O

Ovaj igrac

pre oko 2 sata

Donosi jos jedan finansijski udar na gradjane Srbije. Sramotno. Nikad oprostiti nikad zaboraviti ko je i sta takozvani partizan  koliko je opljackao ovaj narod

Aleksandar3006

pre oko 1 sat

Aj ne dipr tamo! nedavno su objavljeni iz apr-a podaci i Partizan je na nuli koliko je zaradio toliko je i potrošio. Najviše su ga finansirali njegovi navijači a ima zarade i od transfera, dok ovi tvoji beleže minus od 8,2 miliona i najveći udeo u finansiranju pomoć države
D

Djomla Bg

pre oko 1 sat

Nije bolest sve sto boli, a i nema svako obraz ako ima glavu.
M

Msdxer

pre oko 2 sata

Donosi jos jedan finansijski udar na gradjane Srbije. Sramotno. Nikad oprostiti nikad zaboraviti ko je i sta takozvani partizan  koliko je opljackao ovaj narod
j

jocy9933

pre oko 2 sata

Odličano pojacanje za Partizan
K

Kkfh

pre oko 2 sata

Mozete li vi kao generali i glavni sponoz Partizana da potvrdite transfer ?
c

crnilaufer

pre oko 2 sata

E ovo je vec prava igracina i borac kakav treba mentalitetu i karajteru Partizana. Nadamo se samo da je istina i da cemo uspeti da ga dovedemo.
m

mr.Š

pre oko 1 sat

da bre vi ste baš po tome poznati , naročito po mentalitetu,se vaš klub razlikuje od drugih,recimo mentalitet vaših navijača je tek za priču,vi za sve i svakog navijate samo ne za partizan,evo sad masovno navijate za panatinaikos,čak kupujete i sezonske da pomognete ugnjetavan Grčki klub,tamo ih Olimpijakos ugnjetava!

Aleksandar3006

pre oko 1 sat

mrš, zaboravio si terapiju pa te udarila ova vrućina sve te pobrkalo. Za Partizan svi igrači kažu da ima najbolje navijače u košarci i najbolju atmosferu. To što je nama legenda Željko Obradović i donedavni trener ne znači da mi navijamo za Panatu a nekome je legenda Željko sa 9 titula EL nekome Radonja zbog jedne istorijske pobede u plej ofu
@

@mrs

pre oko 1 sat

Vajdu ga, nastavi da places
m

mmyyaat

pre oko 2 sata

briset je doktor moze dobro da se pokaze mozda i da vodi ekipu
b

bad

pre oko 1 sat

hahaha čuj doktot i astronaut i samurajje,partizan je pobedio za njegov potpis i ako je tražen u pola vasione!
t

tisikaomadjija

pre oko 2 sata

Na šta pade ova evroliga, ko daje prosečno 10 poena ispod milion i po neće ni da razgovara
p

podesen

pre oko 1 sat

Sve sto si mogao da kupus pre 10 godina za 750 000 e sad kosta 1,5 miliona,normalno da ce i ugovori biti duplirani.
K

Kojaa

pre oko 2 sata

Jcue su grobari organizovano bili ispred skupštine i ovo je rezultat
J

Jakob

pre oko 2 sata

Pojesce te pakost i zavist...
b

baninjo dunga

pre oko 1 sat

i ja sam bio tamo. a bilo je dosta i tvojih.

FiumenBG

pre oko 2 sata

obo je dobro pojacanje
I

IVAN 82

pre oko 2 sata

Ima i dalje Dafinent navijaca Partizana koji placu da se vrati Panter. Taj ni nas ni Barsu nije usrecio. Daleko mu lepa kuca od Partizana!!
G

Grobarijus

pre oko 2 sata

Dobar je ali nzm sta ce nam toliko igraca na poziciji 4 a nemamo dva beka
P

Pa ostoja

pre oko 2 sata

Odlicno posluje sa izraelcima kao njegov sef
B

Blaki

pre oko 2 sata

Ma nema Partizan para, oni su pastor čas.

Steksus123

pre oko 2 sata

Osvajamo Evroligu, jos Panter dolaziiiiiii lego bi nam na ovu ekipu uz Karlika aaa aaaaaaaaaaAAAAAA
X

XD

pre oko 2 sata

Možda osvojite...
b

bad

pre oko 2 sata

uuuu brate dobro ti?!

Zeljko 11

pre oko 2 sata

Ako je ovo istina odlicno pojacanje za Partizan..

Marko Zigerige

pre oko 2 sata

Ošej brisset pali se Mašingun, još Panter i osvajamo Evroligu

Aleksandar Virijevic

pre oko 2 sata

Ništa ne verujem dok ga ne vidim u dresu.
L

Logicnooo

pre oko 2 sata

Pa Igokea ima vise para nego izraelci
J

Jole 39

pre oko 2 sata

Ode cena benzina na 2000...
G

Gostrs

pre oko 2 sata

Tebe to ne pogadja, kran bi morao da angazujes da te podigne iz kreveta.
P

Pedjah

pre oko 2 sata

Bolje cutati i izgledati glupo,nego progovoriti i otkloniti svaku dilemu.
b

bad

pre oko 2 sata

stvarno mi je jako žao partizana,baš je ugnjetavan na svim poljima i opozicija je svih vlasti,takav klub retko gde postoji na svetu!!
i

iz ugla

pre oko 2 sata

covek zna, doduse ovo se vec znalo par dana.

wizard 1987

pre oko 2 sata

solidan igrac...moze da bude zverka..a mozda i ne..
p

podesen

pre oko 1 sat

Solidan ,covek najbolji skakač EL prosle sezone,klasična 4 a moze da čuva i 5 ,jak atleta,borac do koske.Samo kosta a i obeštećenje Makabiju ima ugovor i za iduću.Klasicna zamena za Bongu.
K

KacaKM

pre oko 3 sata

Ako je dotični napisao,to je to 🤣
g

gost121

pre oko 2 sata

Samo da ne bude kao Andjus kad prognozira rezultate.