Komentari na vest

Srbija bez Micića u kvalifikacijama

Aleksandra Martać

pre 18 minuta

Brz oporavak Miciću, šteta što neće učestvovati i pomoći reprezentaciji

Predo8

pre 22 minute

Nije to neki veliki nedostatak

Dramaturg89

pre 40 minuta

Kada ne može da da 100% sebe onda bolje da ne igra.

rusbre

pre 43 minute

gudurić, micić i milutinov mogu slobodno da se oproste od reprezentacije nije nikakva šteta

Zoran Jeremic

pre oko 1 sat

Steta ali jaki smo i bez njega

1Sale11

pre oko 1 sat

Sreca nasa ,nikakav igrac .propast
"

"PUMP IT UP"

pre oko 1 sat

Zar on jos uvek igra?
M

Milos Zvekic

pre oko 1 sat

Dobra prilika i za mladje da se dokazu
m

miki.mocart

pre oko 1 sat

Vasi svaka cast ali nije ono sto je bio.. bas je van formee.

Sterlings Braunfels

pre oko 1 sat

Zašto Gudurić nije na spisku
J

Janaćko

pre 33 minute

Vuče povredu koju nikako da sanira. Plus pregovara oko ostanka/odlaska iz tima.
m

misatumbas1984

pre oko 2 sata

odlicno. odlicno.
B

Buca95

pre oko 2 sata

U reprezentaciji nije isti igrac uopste.Nesto ne stima kad igra za repku.

Nixaa

pre oko 2 sata

Brz oporavak. Kakav je takav je makar se uvek odazivao i to ne sme da se zaboravi

Vlada81pfc

pre oko 2 sata

I ovako nam je bio samo smetalo u reprezentaciji,nemoj ni da se vraca
F

Fanste933

pre oko 2 sata

nadamo se da ce sve biti dobro

Stefan Damnjanovic

pre oko 2 sata

Bez oporavak Vaso
P

Pakal II

pre oko 2 sata

Znači pojačana, praktično...

Милош Гроздановић

pre oko 2 sata

Brz oporavak Vaso!
j

jzg

pre oko 2 sata

ako, nek se oporavi kako treba
Š

Šteta

pre oko 2 sata

Šteta, Vasa je u odličnoj formi, i sigurno bi u paru sa Jokićem igrao sjajan pik and roll.. Sledeće sezona prva petorka EL i dominacija na svetskom
P

Petar1107

pre oko 2 sata

Pa dobro boze moj nek odmori malo Vasa ionako samo stete nego koristi
n

navijač czv

pre oko 2 sata

Nikome ne želim da je povređen ali kako svi baš kada dođe Reprezentacija to iskoriste za oporavak? U svakom slučaju valjda će u Avgustu svi biti oporavljeni za početak 2.kruga KV za SP....
G

Gost13

pre oko 2 sata

I bolje. Ego do plafona a igra zadnji 3-4 godine ispod svakog nivoa.

sxomy

pre oko 2 sata

Nek se Vasa oporavi , lako cemo za kasnije
M

Markokmet

pre oko 2 sata

Vasilije Micic je nas najbolji plej koji igra u Evroligi steta sto nece igrati za reprezentaciju u kvalifikacijama on je motor ekipe