Komentari na vest

Dimitrijević: Nismo imali sreće, ali imamo Top 3 trenera u Evropi i najbolje navijače

L

LICNA ZAPAZANJA

pre oko 1 sat

Upravo na ovo sam mislio kada sam u nekom od prethodnih komentara rekao: "Deluje kao da su upisali fakultet posle osnovne skole"! Potpuno nova ekipa, a niko ne zna koliki su dometi ovog sastava. Bojao sam se moguceg debakla u prvoj sezoni LS, gde bi se vise izgubilo nego sto bi se dobilo. U ovakvom odnosu snaga Partizanove grupe, osvajanje jednog boda bio bi uspeh. Mozda je logicniji put bio, Liga evrope, godinu dve, pa tek onda Liga sampiona. Samo kazem.
l

lutka sa naslovne strane

pre oko 3 sata

Dimitrijevic se bas nalupetao
G

Gledaj

pre oko 2 sata

Pa naravno da se nalupetao kad ne zna nista , nit znanja nit iskustva , ma naucen se rodio ccccccc
i

ivi

pre oko 3 sata

Lutkice nasi su u beogradu,samo vi obezbedite logistiku na terenu a mi na tribinama ce da im napravimo sou nikad nisu igrali u takvoj atmosferi NAPRED PARTIZAN

Ajmoo

pre oko 3 sata

Sad ce Raul pokazati klasu i Zasto prima 21.000e mesecno
A

Ajde

pre oko 3 sata

Raul je klasa hteli vi ti da priznate ili i to vase pokusavanje da unizite coveka ne ide , te igrace koje on ima nisu losi ali su miljama daleko od vrhunskih u ligi sampiona eto to vam je istina
i

ivi

pre oko 3 sata

Ti znas koliko ima Raul pa nije on ibon navaro da prima 21 soma mesecno
S

Sofronije III

pre oko 2 sata

@ivi, a nije ni Penjaroja... doduše za njega se i ne zna koliko prima.
E

E moji

pre oko 2 sata

12 repka I 9 Partizan. Tacna u euro info. On uzima i kupuje vreme,a lusteri se raspravljaju po komentarima.

101%

pre oko 1 sat

12 RSS i 9 Partizan (isti budzet) kupuje vreme i lepo mu je
Z

Znao sam

pre oko 3 sata

Hahaha kuce sam rekao koji kod bude zreb da ce reci težak hahaha. Koje su to grupe lakše??