Komentari na vest
Dimitrijević: Nismo imali sreće, ali imamo Top 3 trenera u Evropi i najbolje navijače
L
LICNA ZAPAZANJA
pre oko 1 sat
Upravo na ovo sam mislio kada sam u nekom od prethodnih komentara rekao: "Deluje kao da su upisali fakultet posle osnovne skole"!
Potpuno nova ekipa, a niko ne zna koliki su dometi ovog sastava.
Bojao sam se moguceg debakla u prvoj sezoni LS, gde bi se vise izgubilo nego sto bi se dobilo. U ovakvom odnosu snaga Partizanove grupe, osvajanje jednog boda bio bi uspeh.
Mozda je logicniji put bio, Liga evrope, godinu dve, pa tek onda Liga sampiona.
Samo kazem.
l
lutka sa naslovne strane
pre oko 3 sata
Dimitrijevic se bas nalupetao
G
Gledaj
pre oko 2 sata
Pa naravno da se nalupetao kad ne zna nista , nit znanja nit iskustva , ma naucen se rodio ccccccc
i
ivi
pre oko 3 sata
Lutkice nasi su u beogradu,samo vi obezbedite logistiku na terenu a mi na tribinama ce da im napravimo sou nikad nisu igrali u takvoj atmosferi NAPRED PARTIZAN
Ajmoo
pre oko 3 sata
Sad ce Raul pokazati klasu i Zasto prima 21.000e mesecno
A
Ajde
pre oko 3 sata
Raul je klasa hteli vi ti da priznate ili i to vase pokusavanje da unizite coveka ne ide , te igrace koje on ima nisu losi ali su miljama daleko od vrhunskih u ligi sampiona eto to vam je istina
i
ivi
pre oko 3 sata
Ti znas koliko ima Raul pa nije on ibon navaro da prima 21 soma mesecno
S
Sofronije III
pre oko 2 sata
@ivi, a nije ni Penjaroja... doduše za njega se i ne zna koliko prima.
E
E moji
pre oko 2 sata
12 repka I 9 Partizan. Tacna u euro info. On uzima i kupuje vreme,a lusteri se raspravljaju po komentarima.
101%
pre oko 1 sat
12 RSS i 9 Partizan (isti budzet) kupuje vreme i lepo mu je
Z
Znao sam
pre oko 3 sata
Hahaha kuce sam rekao koji kod bude zreb da ce reci težak hahaha. Koje su to grupe lakše??






.jpg.webp.webp)

