Komentari na vest
Istorija u Ohridu, pao konačno Vardar: Rojević i Đukić hitaju ka drugom mestu i Ligi Evrope
Sandro Nikolovski
pre oko 1 mesec
Kad je liga jaka sve je lakse..i lepse..
S
Stojanović Goran
pre oko 2 meseca
Sve čestitke,kapa dole
bordeaux
pre oko 2 meseca
Cudna tabela?. Ohrid 30 meceva 24-1-1 i 50 bodova. Nista se ne uklapa
Biba978
pre oko 2 meseca
Sta sve moze da im padne napamet.Olosi su to.
G
Gost 29291
pre oko 2 meseca
Koja Makedonija ne postoje u rukometu
Oni nemaju bolje repke od Srbije koja je amaterski tim
m
mixica
pre oko 2 meseca
Makedonci mnogo ulozili u rukomet zato imaju mozda i najjacu ligu na Balkanu
U
Uncledrew
pre oko 2 meseca
Mozda makedonci dobiju jos jedno mesto u lš 🤔
М
Масони
pre oko 2 meseca
Средио му Трамп
s
stoni tenis
pre oko 2 meseca
ovde nema hejtera .ali ima jedan koji piše po 10 kom sa iste adrese ... pogledaj snimak pa vidi jesu igrali sa drugom postavom, ovaj hejter je ili trener neki kvazi ili neki igrsč koji ne moze da podnese Rojevicev uspeh
О
Ох
pre oko 2 meseca
Ројевиќ е нешто најдобро што му се има случено на Охрид во последните 30 години.
P
Pankreas
pre oko 2 meseca
E onda nek rojevik ostanr malo duze tamo 🤣🤣
p
predrag pedja
pre oko 2 meseca
Nebitna informacija!
L
Levi bek
pre oko 2 meseca
Vardar igrao bez pola tima i to u drugoj brzini. Osvojili su vec titulu, cuvaju igrace, za sledecu sezonu i ne rizikuju povrede, tako da ne hvalite vaseg ljubimca previse.
D
Desni bek
pre oko 2 meseca
Vardar obezbedio titulu i igrao sa 30%
B
Brat Rojt
pre oko 2 meseca
Hahaha probaj kao srednji bek mozda objave komentar. Uvek su sudija,30% ovi losi bla bla. Rojevic bez pola ekipe i sa najmanjim budzetom ,DERE!
P
Pivot
pre oko 2 meseca
Hahaha pribacu ko pivot al da mozart objavi komentar o rojevicu
J
Jovan G.
pre oko 2 meseca
Pa ti crče više od ljubomore 😂
L
Levokrilni
pre oko 2 meseca
Covece ti sto pises hvalospeve o rojevicu bas nas zabole za ohrid i za rojevica nas sad samo nis i reprezentacija interesuje , shvati to !!!!!!
L
Levokrilni @
pre oko 1 mesec
Da je tako nebi ulazio i citao a nebi se ni smarao sa komentarima. Nego te boli Rojin uspeh , pucas po savovima.








