Komentari na vest

Šara i dalje mašta o Beogradu: Želim slovenskom narodu da pružim atraktivnu borbu

milosbosut

pre oko 2 sata

Bila bi to dobra borba

wizard 1987

pre oko 2 sata

dobro je sto sebe nazivaju Rusima

Popokatlpetl

pre oko 3 sata

Dobro bi bilo u svakom slucaju da Sara dodje da se bori.

Petar Kocevic

pre oko 3 sata

DOBAR JE SARAaaa