Komentari na vest

Nova Srpkinja u hramu tenisa: Prvi Grend slem u karijeri, Novosađanka izborila glavni žreb Vimbldona

Bosque

pre oko 1 sat

Bravo Teodora,samo treniranje i upornost. Srecno!
j

jovandimitrovic

pre oko 1 sat

samo napred! bravo!

Noki71

pre oko 1 sat

Samo dobar trener,rad na psihološkom planu i sledi ulazak u top 100.
S

Sedlar92

pre oko 1 sat

mlada i perspektivna igracica!

panic1971

pre oko 1 sat

Srecno u daljem takmicenju

milosbosut

pre oko 1 sat

Ajmo jakoo makar do 3 kolaa

Vladimir Jovanovic

pre oko 1 sat

Svaka čast legendice
K

Kuki2121

pre oko 1 sat

bravo za devojku

Petar Kocevic

pre oko 1 sat

odakle je teodora

ShoMi_1994

pre oko 1 sat

Svaka čast za uspeh!

Popokatlpetl

pre oko 2 sata

Bravo Teodora,sad lagano ka vrhu idemo