Komentari na vest

Trener umirio duhove: Siner sigurno igra četvrtfinale

Mr 007

pre 12 meseci

🤣Dao mu cika bonu.
d

de malo po misicima

pre 12 meseci

Odvratno faorizovan tip. A lazne suze kada je Dimitrov predao su mu rutina.
M

Majk

pre 12 meseci

Otkud to da je Novak na Centralnom, a Siner na terenu br 1?
F

Flashscore

pre 12 meseci

I ti si našao crkvu gde ćeš da se moliš
D

DDF

pre 12 meseci

Mi smo se uvek pitali zasto Novak kao ATP br.1 igra na terenu br.1,zasto je Federer igrao uvek na centralnom terenu...danas je obrnuto Novak igra na centralnom,"drogirani🐸"igra na terenu br.1...velicina igraca ima prednost u datom momentu ko ce igrati na centralnom terenu,bez obzira na konacan ishod na kraju turnira
K

Kao da

pre 12 meseci

je on predao mec,a ne Dimitrov .....
U

U Tem Denveru

pre 12 meseci

Jedna masaza resava sve