""

Čempionšip: Lensberi utišao Eland roud

Vreme čitanja: 1min | pet. 01.12.17. | 23:29

Kardif okrenuo Norič

Remi u derbiju Čempionšipa na Eland roudu! Lids Junajted imao je prednost protiv Aston Vile, sigurno je gazio ka novom trijumfu, ali nekadašnji šampion Evrope spasao se poraza pogotkom u 71. minutu.

Ekipa Tomasa Kristijansena vodila pogotkom štopera Pontusa Jansona od 19. minuta. Iz kornera je dobro centrirao Pablo Ernandez, a Šveđanin fantastično skočio i glavom zakucao loptu u mrežu gostiju.

Konačan rezultat postavio je nekadašnji igrač Notingem Foresta Henri Lenseberi i to samo pet minuta pošto je kročio na teren.

U drugom meču večeras drugoplasirani Kardif preokrenuo je protiv Noriča i slavio sa 3:1 (0:1). Izabranicima Nila Vornoka ovo je četvrti trijumf zaredom i Kardif je bez svake sumnje uz Vulverhempton tim koji je najkonstatniji u dosadašnjem toku sezone...