""

Pjacin prvenac, Šalke prosuo pobedu (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 21.01.18. | 19:55

Hanover golom u 86. minutu odneo bod iz Gelzenkirhena

Nešto definitivno ne štima u Šalkeu na početku drugog dela sezone u Bundesligi. Kraljevsko plavi su u Gelzenkirhenu odigrali samo 1:1 protiv Hanovera u poslednjem meču 19. kola Bundeslige.

Što se gostiu tiče, za njih ovaj rezultat ima još veći značaj jer su prvi put posle pet utakmica ostali neporaženi na gostovanju u Gelzenkirhenu.

Iako je Šalke večeras prvi stigao do gola i imao tri boda u rukama, Hanover je bio opasnija ekipa i stvorio više prilika.

Ono što svakako može da raduje navijače kluba iz Gelzenkirhena je činjenica da je novajlija Marko Pjaca u 16. minutu postigao prvenac u dresu Šalke.

I delovalo je da bi upravo pogodak hrvatskog fudbalera mogao da reši utakmicu, ali je četiri minuta pre kraja Niklas Fulkrug doneo veliki bod Hanoveru.

Srpski internacionalac Matija Nastasić od početka meča je zauzeo svoje standardno mesto u zadnjoj liniji Šalkea.

NEMAČKA 1 - 19. KOLO

Herta - Dortmund 1:1 (0:0)