""
""

Zaboravite šta su vam treneri pričali, nekad ne treba ići na loptu, bolje je čekati! Sivas baš silan (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 21.03.15. | 14:31

Šen doneo pobedu Gacijantepu, Kveke, Obranijak i Kaja iskoristili nesmotrenost Osmanpaše

Ako ste nekad trenirali fudbal u Srbiji verovatno imate traume zbog dranja trenera da uvek idete na loptu i da nikad ne čekate da vam ona dođe. Maksimu srpskih stručnjaka demantovao je Erdem Šen i doneo pobedu Gacijantepu protiv Mersina.

On je u 36. minutu čekao i čekao da centaršut dođe do njega, odbrambeni igrač je zakasnio za sekundu i Šen je imao vremena da se namesti i donese tri boda svojoj ekipi. Nekad se isplati ignorisati savete trenera, ali samo nekada.

Rize je imao mnogo lakši posao protiv Erdžijesa, a najviše zahvaljujući drugom žutom kartonu igrača domaće ekipe Osmanpaše već u 28. minutu i napravljenom penalu. A u tom trenutku su gosti već vodili sa 1:0 osam minuta posle odlučnog skoka Leonarda Kvekea, Ludovik Obranijak je sigurno izveo jedanaesterac.

U drugom poluvremenu Serčan Kaja je posle velike gužve u kaznenom postavio konačan rezultat, a Osmanpaša će morati da se pravda kod saigrača.

Sivas je odigrao verovatno najbolji meč u sezoni i deklasirao favorizovanu Bursu rezultatom 4:1. Sva četiri pogotka domaći fudbaleri postigli su u prvom poluvremenu, ili preciznije - za svega 35 minuta. Karadeniz je u dva navrata tresao mrežu gostiju, a po jednom su se u strelce upisali Ešer i najbolji strelac tima Šauš

Pogledajte njegovu majstoriju za 3:0...

Treba pomenuti da je Bursa utakmicu završila sa dvojicom igrača manje, pošto su Ozbajrakli i Kinaz isključeni u nadoknadi vremena.