"Gol Musa"
"Gol Musa"

CSKA odradio svoje, Bambi Tošić upisao asistenciju (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | čet. 28.04.16. | 17:47

Armejci su posle trijumfa nad Uralom (3:0) prvi na tabeli, ali imaju meč više od Rostova

Gol MusaOdvano nije bilo ovako zanimljivo na vrhu ruske Premijer lige. Rostov je "zakucao čorbu" na vrhu tabele, ali je CSKA pobedom u gostima nad Uralom od 3:0 došao ponovo do mesta broj 1. Strelci su bili Aron Olanare, Ahmed Musa na asistenciju Zorana Tošića i Alan Dzagoev.

Armejci su u ovom duelu imali iperativ pobede, ali su se odlično poneli s pritiskom. Igrači Leonida Slutskog odlično su započeli duel, poveli u 19. minutu i time prilično skinuli teret s pleća.

Na startu drugog poluvremena bilo je 2:0 pre svega posle odlične akcijhe Tošića koji je odigrao dobar dupli pas, potom ubacio loptu u šesnaesterac, a na nju je natrčao Musa koji u ovakvim situacijama ne prašta.

Tačku na ceo meč stavio je Dzagoev u 76. minutu, a od tada su Armejci već mogli se opuste i razmišljaju o tome šta će uraditi Rostov koji sada ima meč manje i dva boda manje.

Ovo je Tošićeva četvrta asistencija u ligi. Imao je odličnu šansu i za pogodak u 85. minutu, ali je njegov udarac izblokiran.