""

Frka u Rumuniji! Dinamo stigao do pobede dok je igrač Targu Mureša povređen ležao na travi (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 17.10.15. | 21:23

Velika tri boda za tim iz Bukurešta

Dinamo iz Bukurešta oporavio se od poraza u derbiju od Astre u prošlom kolu i u najzanimljivijem susretu 14. kola rumunske Lige 1 savladao Tragu Mureš rezultatom 2:1! S nova tri boda Dinamo se probio na treće mesto i ima samo tri boda manje od lidera Astre.

Meč u Bukureštu protekao je u dosta burnoj atmosferi, pre svega na terenu, a tome je značajno doprineo drugi pogodak domaćina koji je postignut dok je jedan fudbaler Targua ležao povređen na travi.

Junak pobede Dinama svakako je dvostruki strelac Mark, inače defanzivac. On se najbolje snašao u šesnaestercu gostiju u dva navrata dok je bila gužva i oba puta je bio na pravom mestu. Mark je doneo prednost svom timu u 41. minutu, izjednačio je N'Doje u 51, a samo pet minuta kasnije Dinamo je vratio prednost na svoju stranu posle situacije koju možete da vidite na video klipu ispod...