"Jovanović"
"Jovanović"

Gol iz kornera, pa promašaj sezone: Voša se čuvala, ali ubedljivo pobedila (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 28.10.17. | 21:20

Kojašević strelac sjajnog gola, Lutovac tvorac neverovatnog promašaja. Na kraju – 0:3

Jovanović

Vojvodina je doša do vrednih bodova, ali i ubedljive pobede na otvaranju 15. kola Superlige protiv Rada na Banjici – 0:3 (0:1).

Lale su daleko teže nego što pokazuje rezultat izašle na kraj sa domaćinom. Gosti su poveli golom Damira Kojaševića direktno iz kornera, ali su meč prelomili tek u završnici meča.

Domaćin je imao nekoliko odličnih prilika u drugom poluvremenu, a pre svih Aleksandar Lutovac, koji je na neverovatan način promašio prazan gol Vojvodine, sa svega nekoliko metara udaljenosti.

Građevinari su napadali, ali im je koncetracija pala u samom finišu utakmice, kada su Nemanja Subotić i Ivica Jovanović u razmaku od samo tri minuta postavili konačan rezultat utakmice na Stadionu Kralj Petar prvi.

Vojvodina je na tabeli preskočila do ovog kola trećeplasirani Voždovac, dok je rad ostao na 15. mestu i iza njega je u ovom trenutku samo čačanski Borac.