Golčina Luke Stojanovića! Muskron može samo kad Srbi pogađaju… (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 17.09.16. | 21:59

Maldi srpski vezista opet ključan za pobedu Muskrona

Nije pogodio Filip Marković, ali jeste Luka Stojanović. I kada Srbi našteluju nišanske sprave, onda se dobro piše i Muskronu.

Klub Pinija Zahavija je do tek druge pobede u sezoni došao savladavši u gostima očajnog fenjeraša Vesterlo - 3:1. Iako je Muskron do večeras imao pet poraza u šest mečeva, protiv Vesterloa su ipak bili favoriti s obzirom da je fenjeraš do sada osvojio samo jedan bod. I glavni je kandidat da se preseli među drugoligaše…

Interesantno, Muskron je i drugu pobedu u sezoni ostvario kada se u strelce upisao Luka Stojanović. Nekadašnji omaldinac Partizana je golčinom sa 20 metara u 12. minutu najavio trijumf De Bekove čete.

Stojanovićev projektil je otvorio vrata pobede, ali je Manijas uspeo da izjednači posle destek minuta. Ipak, Trezege je u 27. minutu vratio goste u vođstvo, a sve dileme oko pobednika je rešio Stefan Simić kada je posle sat vremena igre dobio vazdušni duel sa Miletićem i glavom pogodio mrežu. Imao je posle toga i Filip Marković dobru šansu za peti gol u sezoni, ali je lopta za malo prošla pored stative…