""

Magični Očoa ukočio Žutu podmornicu (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 20.08.16. | 22:10

Granada i Viljareal podelili plen na premijeri Primere - 1:1

Stigao je Viljareal večeras u Granadu sa namerom da upiše brza tri boda na startu Primere i okrene se revanšu protiv Monaka koji ga očekuje u Ligi šampiona, ali je naišao na tvrdog protivnika i gromadu na golu, Mekikanca Giljerma Očou.

Sjajno je iskusni čuvar mreže branio, zaustavio nekoliko dobrih pokušaja fudbalera Žute podmornice pre svih Sansonea i Pata, pa se Granada radovala remiju. Imao je i sreće Meksikanac, recimo u 55. minutu kada je Sorijano pogodio stativu, ali zato ništa nije mogao u 61. kada je Semi Kasteljeho zategao praćku i pogodio mrežu za 0:1.

Ipak, samo šest minuta kasnije Granada je došla do izjednačenja, a za njega se pobrinuo Ezekijel Ponse koji je sjajno reagovao na asistenciju Markeza i postavio konačnih 1:1. Mogla je Granada do kraja čak i da pobedi, ali Baral nije iskoristio odličnu šansu u 75. minutu. Zato možda na kraju i najpravedniji rezultat po bod svakom na premijeri Primere.