""

Marković golom iznervirao Standard, Muskron do kraja pregažen! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 22.04.16. | 22:25

Tim iz Liježa slavio rezultatom 4:1

Posle remija i poraza – pobeda! Fudbaleri Standarda iz Liježa pregazili su Muskron kao plitak potok rezultatom 4:1 i bar preko noći ostaće na čelu svoje Grupe za Ligu Evrope, sa dva boda i utakmicom više od Kortrajka.

Ali, Standard je bio tim koji je morao da juri zaostatak. Filip Marković načeo je domaćina lukavim golom u šestom minutu na asistenciju Nikole Gulana, ali onda je Muskron pretrpeo pravu katastrofu.

Do kraja prvog poluvremena Mija je uspeo da donese izjednačenje, tačnije već u 31. minutu, da bi u drugom delu utakmice Standard lako overio nova tri boda. U uvodnoj fazi drugih 45 minuta Manijatis je doneo preokret rezultata, da bi Boskilija i Teteh doneli konačnu presudu Muskronu.

Dok je u domaćim redovima Miloš Kosanović odigrao svih 90 minuta, isto su na drugoj strani učinili Gulan i Marković, dok je Marko Šćepović teren napustio u 84. minutu.

Standard LiježŽupiler Pro ligaNikola GulanMuskronMiloš KosanovićMarko ŠćepovićFilip MarkovićEvropaBelgija