Monako jedva preživeo Bretanju (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sre. 04.04.18. | 20:53

Ren bio bolji rival, ali je na kraju osvojio samo bod

Kneževi iz Monaka nekako su prebrodili gostovanje kod Rena. Ne može se reći na najbolji način, pošto su osvojili samo bod (1:1), ali s obzirom na to kako se razvijala utakmica mogu da budu i zadovoljni.

Fudbaleri Rena tako su upisali sedmu uzastopnu utakmicu bez poraza u Ligi 1 i ostali su na petoj poziciji koja vodi u Ligu Evrope sledeće sezone.

Poveli su domaći u 20. minutu golom Žorisa Gnanjona posle dodavanja Sanjina Prcića.

Samo devet minuta kasnije Monako je došao do izjednačenja posle akcije u kojoj je Falkao proigrao Ronija Lopeša, a ovaj preciznim udarcem pogodio malu mrežu.

Suprotno očekivanjima, u nastavku utakmice je Ren bio taj koji je imao veći posed lopte, ali i duplo češće šutirao kao protivničkom golu.

Na njihovu žalost, tu činjenicu nisu uspeli da iskoriste do kraja utakmice i ponovo dođu do pogotka koji bi im možda doneo i sva tri boda.