""
""

Ni Barsa, ni Real! Za Malagu je Espanjol pravi bensedin (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 03.04.16. | 18:03

Fudbaleri Espanjola mogu da izgube od svakog u Primeri, ali ne i od Malage. Klub iz Barselone predstavlja pravu noćnu moru za ovog rivala, što je potvrdio i danas jer je remizirao 1:1 u Malagi u meču 31. kola Primere.

Ovo je bila osma uzastopna utakmica na kojoj Espanjol nije izgubio od Malage i čevrti nerešeni ishod u tom nizu.

I sada je Espanjol pokazao da ume sa Andalužanima, a u 11. minutu Pape Kuli Diop bio je najbolji posle kornera i glavom zatresao mrežu.

Ipak, Malaga je uspela da se izvuče i dođe do boda i to golom koji je postigao Duje Čop iz penala u poslednjim trenucima prvog poluvremena na stadionu Rosaleda.

Domaća ekipa je u 88. minutu propustila odličnu priliku da stigne do sva tri boda, ali je Roberto Rozales loše šutirao.