"Anderson"
"Anderson"

Otpadak pokazao zašto je otpao: Anderson promašio penal na debiju za Internasional (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | čet. 12.02.15. | 10:02

Imao je priliku da mu se sve zaboravi, nije je iskoristio

AndersonJeste da je imao veći stomak od pola fudbalera iz Prve beogradske lige, jeste da je bio kontroverzan i na terenu i van njega, jeste da su od njega očekivane kule i gradovi kada je kao Zlatno dete došao u Mančester, ali ovo je jedna od najgorih stvari koju je do sada uradio Brazilac Anderson.

Naime, on je na svom debiju za Internasional promašio penal, pa je utakmica sa Kruzeirom završena sa 0:0. Mogao je da donese pobedu, a ustvari je njegovo samopouzdanje dobilo samo još jedan ogroman udarac.

On je ušao u igru u drugom poluvremenu, a u 74. minutu mu je golman Kruzeira Fabio odbranio jedanaesterac. Kada nekog neće, onda ga baš neće. Možda bi Anderson mogao da počne da se druži sa Adrijanom.