""
""

Surovi Armejci nastavili pobednički marš i poteru za Zenitom (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 14.03.15. | 15:54

CSKA došao do treće uzastopne pobede u prvenstvu, Tošić igrao u drugom poluvremenu, a Lomić ceo meč proveo na terenu

Moskovski CSKA pregazio je na svom stadionu ekipu Mordovije sa 4:0 u utakmici 19. kola ruske Premijer lige i nastavio poteru za liderom šampionata, Zenitom iz Sankt Peterburga.

Branilac trofeja poigravao se sa gostima iz Saranska koji ni u jednom trenutku nisu imali snage da se suprotstave Moskovljanima.

Već u četvrtom minutu Alan Džagojev je iskoristio dobru akciju ekipe po levoj strani i sa nekoliko metara zatresao mrežu Mordovije, u čijoj startnoj postavi se našao i Marko Lomić.

Ruku na srce, ekipi CSKA posao je bio znatno olakšan od 20. minuta, kada je crveni karton i isključenje zaradio igrač Mordovije Pavel Jakovljev.

Trebalo je domaćim fudbalerima 13 minuta da se naviknu na novu situaciju, a onda je Roman Jeremenko iz ne baš idealne situacije iskosa poslao loptu ispod ruku golmana Mordovije.

Reprezentativac Srbije Zoran Tošić je ušau u igru kod CSKA u 59. minutu umesto Pontusa Vernbluma.

Domaćin je pet minuta kasnije došao i do trećeg pogotka, a strelac je ponovo bio veoma raspoloženi Jeremenko. Kiril Nabibkin je u 79. minutu zapečatio tužnu sudbinu gostiju.