Komentari na vest

Bajern sat vremena bio Realova "Bestia Negra", Embape sačuvao nadu Kralju (VIDEO)

p

petrovicgoran22

pre 3 meseca

ma gazi ih Bajern...

medabagljas

pre 3 meseca

Samooo napred bayern
j

jelenal19

pre 3 meseca

Bayern osvaja ove sezone nema sta daleko su najbolji

M K

pre 3 meseca

nikad jaci,osvajaju

Minjoza

pre 3 meseca

bayern mnogo bolji,ako ne osvoje ja ne znam
m

marjan5454

pre 3 meseca

kejn i dalje najjaci

Ivan Tokai

pre 3 meseca

Bitno da su juce dosli gg3+ :)
v

vanjaaa03

pre 3 meseca

bajern ubedljivo najjaci ove sezone real ne moze da im parira!

Tubic

pre 3 meseca

Браво за Бајерн
D

Doradora12

pre 3 meseca

I pored svega Real ce opet proci dalje

brpfk.18@gmail.com

pre 3 meseca

bajern osvaja sigurno

markonakov@gmail.com

pre 3 meseca

Bajern prolazi lagano
s

stojce58

pre 3 meseca

Razbio ih bajern klasika

nemanjaa1712

pre 3 meseca

Veliki Bayern

Miki Milikic

pre 3 meseca

napunice ih u revansu

Brutal92

pre 3 meseca

Ubice ih bayern

Jovan Jolic

pre 3 meseca

Bayer ana ❤️
d

dekibodeks

pre 3 meseca

Razbio ih bajern skroz

Zivot je igra

pre 3 meseca

a ja kralj pa igram u duploj sansi ...x23+/tuga

Zivot je igra

pre 3 meseca

Tanka svirka spanaca

Zivot je igra

pre 3 meseca

Gde ljudi izbusise
V

Visente Del Boske

pre 3 meseca

Olise je zverina,kako je takav igrac zavrsio u bajernu za samo 50 miliona mi nikad nece biti jasno,a bio je pred nosom ovim najboljim premijerligasima.
S

Seoul

pre 3 meseca

Pa koji je prmierligaš bolji od Bayerna ???????
r

rea

pre 3 meseca

Komentar kao da je Bajern klub urangu Vest Hema, pa kao kako su giganti poput Junajteda i Totenhema propustili takvu igračinu, pa je završio u mediokritetskom Bajernu. Dok je realnost takva da je Bajern finansijski najzdraviji i najstabilniji klub na svetu, a što se istorije tiče, drugi je klub odmah iza Reala.
V

Visente Del Boske

pre 3 meseca

Ma ne sporim ja da je bajern veci klub od svih premijerligasa,nego se pitam kako to da je promakao celsiju,sitiju,junajtedu,arsenalu,liverpulu,a bkv je svaki vikend igrao protiv nekog od njih,eto npr arsenalu je trebalo krilo a doveli su za iste pare Maduekea koji je nula od igraca,evo i sad liverpul trazi krilo mogli ga letos uzeti za tih 50 miliona,a sad nude 200.
R

RAJARAM

pre 3 meseca

na neki način mi je milo zbog reala, besomučno dovodjenje i preprepreplaćeni igrači, Belingem ili ovaj Vini , nikakve to zvijezde nijesu, niti su nesto posebno na terenu..Olise!!! Vrh sami, bilo ga je milina gledati, kad krene sa loptom ..kao neka...svaka cast Bajer i PSG favoriti ..

Marko Pavlovic

pre 3 meseca

Uživajte ljudi biće još bolja utakmica koja će najverovatnije ići u 5+. A ako Real bude igrao sa 80% svojih mogućnosti, a ne kao sad sa 40%, proći će švabe

Marko Pavlovic

pre 3 meseca

Real ovo gazi kao plitak potok. Mnogo puta su ga opisivali, ali on se kao fenix izdigao iz pepela i gazio. Bajern ima snage za 65minuta ovom igrom, što je za LŠ malo. Real je najjači kada niko od njega to ne očekuje, a to je odlika najvećih klubova. Nisu džabe najveći klub na svetu u svakom smislu te reči.

Soy argentino 🇦🇷🇷🇸

pre 3 meseca

Бајерн је могао дати још барем најмање 2 гола колико се испромашивао. Поново судије на страни Реала, и нису свирали чист пенал Бајерну. Бајерн ће са пола снаге решити реванш. Превише су озбиљни и јаки за овај просечни Реал.

Usput

pre 3 meseca

Da gleda čovek ovu utakmicu i neveruje šta sve jedan vrhunski profesionalni fudbaler može da promaši. Inače ne bi dao ovog Olisea za 5 Vinisijusa da sam vlasnik tima.
p

plavacc

pre 3 meseca

pa i rekao im je henes licno sta ce nam 400 miliona,puni smo k'o brod
1

11v11

pre 3 meseca

-Bajern Minhen protiv Real Madrida: 12W 4D 13L. -B. Minhen je prekinuo niz od 9 mečeva bez pobede nad R. Madridom (2D 7L od 25.4.2012.). -B. Minhen je 2. put u istoriji (od 1976.) pobedio R. Madrid u gostima sa 2+ data gola (2:4, LŠ 2000). -Ekipe sa najviše pobeda nad R. Madridom u gostima u KEŠ/LŠ: Ajaks, Juventus i B. Minhen 3. -R. Madrid je dao gol kod kuće u LŠ u 87 od poslednjih 88 mečeva (0:3 CSKA Moskva, 2018). -Treneri sa najviše poraza u prvih 19 mečeva za R. Madrid: Keeping, Molowny i Del Boske 8, Albeniz, Scarone, Hidink, Amancio, Arsenio i Arbeloa 6. -Kejn (2 g, 2 a) je učestvovao u golu protiv R. Madrida u 4 uzastopna meča u LŠ, što je najduži takav niz nekog igrača protiv R. Madrida u LŠ (4, kao i Elber 2000-2002 i Obamejang 2016-2017). -Igrači koji su najviše puta počeli meč u LŠ za 1 klub: Kasiljas 149, Mesi i Nojer 136.

Mile Jnaaa

pre 3 meseca

ti si bolestan
S

Sima Alkos

pre 3 meseca

A ja kad sam napisao da Realu treba rekonstrukcija umalo me ovi stručnjaci ovde nisu razapeli...
g

gama

pre 3 meseca

Opusti se, nisi rekao nista revolucionarno. Preozbiljno shvatate Mozzart Sport komentare.
D

Dobar Loš Zao

pre 3 meseca

Majkl Oliver se "proslavio" i ostao na velikoj sceni kad je slatko svirao penal protiv Juventusa u zadnjim sekundama i odveo Real na kraju do titule. Tako večeras nije svirao još čišći penal nad Oliseom u zadnjim sekundama. Realov 12.igrač su sudije

Marko Pavlovic

pre 3 meseca

Reče farselonac uefalonac, navijač kluba sa najvećim krađama u istoriji LŠ PS-Đubrentus neprikosnoven u ligama petice
i

ivan 48

pre 3 meseca

Svirao je izmisljeni penal benatiji ispao bi tada real
B

Bhjjj

pre 3 meseca

Sta je bilo u zadnjim minutama Careras na Oliseu, ne smije se ni gledat VAR. Bitno zato da je sudio penal Realu protiv Juventusa 2018 u 93 minuti. Još covjek pravi prekršaj s leđa 2 puta i ne dobije karton. Vinicijus 3 simuliranja i bar 10 prigovora i nema kartona. Ajmo UEFA Penal Vardrid . Real je najveca sramota za nogomet. Iskreno, vec mi je zao Bayerna i onoga sto ce im sudije napraviti u drugoj utakmici kao i uvijek kada igraju protiv Reala.
T

Taj genije

pre 3 meseca

Musijala upropastio Bajern otkad je usao
S

Srbenda 77

pre 3 meseca

Sve je to ok,ali novinar nije pomenuo cist penal za Bajern u zadnjem minutu,100 % penal,peosto je fascinantno kako se Realu pomaže
B

Brko

pre 3 meseca

Mislim da je Bajern večeras igrao protiv samog sebe, tj. protiv svojih trauma od Reala(često i sudija). Vidjelo se da imaju "tešku nogu" u situacijama kada inače postižu golove. Ali uspjeli su konačno slaviti protiv Reala, i to u Španiji. Očekujem mnogo više samopouzdanja u završnicama u revanšu. Prije dvije godine su na Bernabeu u zadnje tri minute ispustili finale, a vjerovatno i titulu lige prvaka. Večeras su pobijedili i taj osjećaj razočarenja. Penal nad Oliseom u zadnjoj minuti, da je obrnuta situacija, npr. nad vinisijusom, svirao bi bez da gleda VAR.
H

Hrvoje 999

pre 3 meseca

A gde nam je brat Žud? :))
Р

Реалност

pre 3 meseca

Кејн је јефини енглески фудбалер који није прецјењен

Soy argentino 🇦🇷🇷🇸

pre 3 meseca

И Деклан Рајс такође није прецењен. Класа је за све друге енглеске фудбалере осим Кејна.

Marko Pavlovic

pre 3 meseca

Džud je pokazao mnogo puta da je klasa i jedan od najboljih fudbalera ove generacije. Vreme radi za njega
M

Messi GOAT

pre 3 meseca

Mbape izmislio fudbal za Kejna.Jedan potez Mbapea ili Vinija vredi vise od svega sto je Bajern uradio u ovom mecu.Nadam se da Real ide dalje i da osvajaju titulu.OLE OLE OLE OLEEEEE MEEESSIIII MEEESSIIII VAMOS
S

Staskony

pre 3 meseca

Propustio si terapiju!!!
l

losmi899

pre 3 meseca

Vala i Kejn je jedam tromi i mlitavi centarfor koji mi se nikako ne dopada, ali ona francuska stetocina koja upropasti svaki tim u koji dodje je tek prica za sebe. Treba mu 10 zicera da bi dao gol, osim brzine nema nista, ni pas a ni dribling. U realu je on valjda trebalo da zameni Benzemu, a ne moze levu kopacku da mu cisti. Pozdrav
j

jaci jaci

pre 3 meseca

olise najbolji a najeftin igrac od tih kane vinicius i mpape
R

R.B.

pre 3 meseca

Ovo je mogao da rijesi Bajern nocas lagano.Upamekano je bez mozga onakvu sansu ne pretvori u gol,pa namjesti Vinisijusu sansu kako uopste on igra u Bajernu,pa Gnabriju ono skide Lunin,Diaz samo se kliza petlja katastrofa,onu kontru samo da je Oliseu dao kako treba gol sto posto.Dejvis isto umjesto da sutira on dodaje Musijali koji kao da je nateran da igra nocas.Olise napravio budalu od Karerasa,i ono na kraju nisam bas siguran da nije za penal jer ga rusi sa ledja tako da opet nije moglo proci bez neceg sumnjivog.Imao je Real sanse ali ako Bajern ispadne sto lako moze da se desi kakav je ovaj Real to ce biti jer je nocas je dobio samo 2-1.A Ars u 91 daje gol za pobjedu pa kako ih hoce to je cudo.
L

Liga sampinjona

pre 3 meseca

Kompani nije normalan kako se obukao🤦
D

Dex12

pre 3 meseca

Kako ono rece mag Viski kada je bio upitan za Pavlovica. Prvo je pitao ko je to? Nema pojma o igracu koji igra za Bajern...a selektor. Onda postavi pitanje trebali on da zove svako srpce koje se rodi van granica nase zemlje? Mislim da veca neznalica i veci prepotennko nije obitovao na fudbalskim terenima
N

Nebitan10

pre 3 meseca

Neverovatna utakmica, bilo je uzivanje gledati jednu ovakvu kvalitetnu fudbalsku predstavu, cinjenica golovi su falili ali sav sadrzaj je bio tu. Kao sto rece komentator Arene, bravo za obe ekipe. Jedna od mnogobrojnih stvari koje nikada necu oprostiti Piksiju jeste ona njegova izjava o Pavlovicu, da ovaj decko ne obuce dres Srbije je neverovatan propust, kako je samo momak odigrao ovu utakmicu, bez greske, ona pirueta u svojih 16m i lakoca kojom iznosi loptu je zaista fascinantna, nesumnjivo ce biti jedan od najboljih zadnjih na svetu...
D

DDF

pre 3 meseca

Pametan potez za nastavak karijere je izbor igranja za Nemacku,inace bi morao da napusti Bajern i ko zna gde bi zavrsio
L

Lusiliu

pre 3 meseca

Nebitan @ i sad zamisli da se takav igrac,igrac bajerna,verovatno medju najboljim zadnjim veznim u LS,mlati u cappeli plavim smirama,ceka SP ili EP kao ozeblo sunce mlateci sa zilom,kolom,mimovicima ,mesijima i selektorom u najavi mesto da igra na SP ,i bori se za najvisi plasman sa ozbiljnim ekipama...pa takav covek bi morao da bude lud.
A

Axios

pre 3 meseca

Koje su to bezvezne priče. Momku Srbija nije bila ni na kraj pameti.
A

Axios

pre 3 meseca

Koje su to bezvezne priče. Momku Srbija nije bila ni na kraj pameti.
p

plavacc

pre 3 meseca

a morala je i trebala da bude,da smo ga zvali i da ga ceka krsten savez i reprezentacija,sad bi nam igrali i pavlovic i kerkez,ne zilo i raznorazni mimovici
l

losmi899

pre 3 meseca

Mbape sacuvao nadu? Mbape je unistio nadu, ako je i postojala. Lik je stetocina kakva se ne pamti u fudbalu. Em sto mu treba deset zicera da da gol, veceras je promasio 4-5 mrtvih sansi. A hemiju reala je unistio kako niko do sad nije uspeo u njihovoj istoriji. Ugusio Vinisijusa, izbacio Rodriga, zbog njega je i Belingem prekomandovan u vezni red. Najgori potez u istoriji Reala je kupovina Mbapea.Oni su jedino licili na tim u ovih par utakmica dok on nije igrao. I sad ce na leto prodati najboljeg igraca Vinisijusa a on ce da ostane, da nabija statistisku. Za Real trofeja nema bar narednih 5 sezona dok je on sigurno tu. Za sad su maksimalni, dve sezone Mbapea, ni kup uzeli nisu. Nastavice se...
E

Emir hadzii

pre 3 meseca

Zaslužena pobeda Bajerna ,dobar meč,niko ne pominje čist penal u 94 minut za Bajern..
D

Dex12

pre 3 meseca

Daj gde ce da svira penal za Bajern protiv Reala u Spaniji. Pa da mu je nogu odsekao sudija bi okrenuo glavu a ovi iz vara bi imali smetnje na ekranu
P

Perun91

pre 3 meseca

Ako je ono penal, sviralo bi se po 2 penala po utakmici svaki vikend.
R

R.B.

pre 3 meseca

Ja kad sam video snimak posle isto sam pomislio,ali kaze ovaj djed mozda je imalo uticaj jer je bilo pred kraj,pa druze nije bitno jeli prvi ili 91minut ako je penal onda je penal,ono je faul cist Karerasa koji ja neznam kako nije dobio zuti citavu utakmicu udarao Olisea koji je napravio budalu od njega,a kad je dosao u Real pravili su od njega novog R.Karlosa.Bice zeznut revans hoce se Realu u Ls uvek nekako se izvuku olosi.
R

R.B.@@@

pre 3 meseca

Nece da se provuce ovaj put. Sto Olivera ne bi I'm pomoglo. Samlece ih Bajern u Minhenu.
@

@Perun91

pre 3 meseca

Najgori ste vi, ostrasceni navijaci nekog kluba. Uzmi pogledaj snimak kao covek a ne navijac Reala i to pogledaj nekoliko puta. Ceo internet je preplavljen snimcima nedosudjenog penala ali ne, doci ce Perun iz Juznog Bajmoka koji drzi grb Reala na pozadini da kaze kako to nije penal.
R

Real Majorka

pre 3 meseca

Ocekivana pobeda Bajerna protiv Madrida.
F

Fudbal Pravda

pre 3 meseca

Bez sudija real je prosecna ekipa. Bayern je mnogo bolji
F

FT

pre 3 meseca

Tek će na Alijancu da ih Bajern izbuši
t

tampiii

pre 3 meseca

Olise zlatna lopta!
н

нс бој

pre 3 meseca

Меље Бајерн,тренутно најјача екипа у Европи.
R

R.B.

pre 3 meseca

Oni i Psg glavni favoriti za osvajanje to se zna odavno,Arsenal nesto ne vjerujem mada u fudbalubse nikad ne zna
a

aca2597

pre 3 meseca

steta sto je bayern malo povuko rucnu,trebali su da rese pitanje polufinaliste jos veceras,ako nekom nije jasno zasto pavlovic igra za nemacku,a ne za nasu repku,od veceras je kristalno jasno,nisu nemci lud da puste takvog igraca…
b

bosko2020

pre 3 meseca

Do 60 minute Bajern zver. Popovic maestralan. Olise da ne govorim. Mnogo jaci nego Diaz danas. Ali realno Real je u zadnjih 30 minuta ima mnogo vise sansi. Da su i dobili ne bi bilo nezasluzeno. Sam kraj 2 katastrofalna dodavanja Diaza. Stanisic takodjer imao lotpu za cist sut na gol ,on dodaje isto kao i Dejvis. Imas sut ,ti dodajes Musijali. A za Ter Stegena ,ne znam sta bi rekao ,odlican a opet oni izlasci na 50 metara su suludi. Ono sto me cudi da Karl nije igrao ,nego ubacujes tek oporavljenog Musijalu.
@

@

pre 3 meseca

Popovic? Ahahaha
O

Old Jack

pre 3 meseca

Istog sam misljenja za Popovica i Ter Stegena 😂
P

Pantela24

pre 3 meseca

Koji Ter Stegen i koji Popović? :D Dečak, Real je dobro prošao i osim poraza ništa drugo nije zaslužio, celu utakmicu čekaju kontre, sramota... Nisam fan Bajerna odmah da se zna...Sportski pozdrav!
K

Kandit

pre 3 meseca

Mislis valjda na Petrovica?
b

bosko2020

pre 3 meseca

Odbranio 3 gola Realu ,Real u zadnjih 30 minuta imao mnogo vise udaraca na gol. Mnogo veci presing su radili. Popovic je odlicno doigrao prvih 60 minuta,kao i Olise da ne govorim. O cemu pricam. Bajern je daleko manje imao sanis u 2 delu. Koje kontre Reala zadnjih 30 min.Jeste ih bilo ali su imali veci posjed u 2 delu i mnogo bolje igrali. Sto je sve Mpabbe promasio ,sta si ti gledao.
b

bosko2020

pre 3 meseca

Dobro,krivo napisao ,mozes mislit Pavlovic. Odmah trpa se minusi cim neko pogresi jednu stvar.Brzo pisem ,pa nisam ni gledao.
b

bosko2020

pre 3 meseca

Old Jack ,sad i ja vidim i Popovic i ter stegen .Uporno mi on dolazio a Neuer brani ,moja velika greska.
P

PD

pre 3 meseca

Bajern je trenutno bolja ekipa u to nema sumnje ali moj najjači utisak je da je bilo obrnuto da bi onakve kontre koje je Bajern imao Real sve pretvorio u golove i pobedio utakmicu sa 4-0. Luis Dijaz je samo nešto petljao i nekoliko dobrih akcija i kontri upropastio ( ni Dejvis se nije proslavio) , da nije bilo onog gola što je dao ( što je ogromnim delom Gnabrijeva zasluga) bio bi uz onog kiksaru Upamekana najgori igrač Bajerna. Nojer podsetio na dane stare slave, Pavlović i Kimih strašni na lopti a Kejn i Olise jednostavno igračine. Sportski pozdrav

Bojan Zdravkovic

pre 3 meseca

Taj dijaz slepac mi izbio 300e iz dzepa. Cekao 4+ na 500 dinara uplate.
l

losmi899

pre 3 meseca

Da, real bi te kontre realizovao da u napadu ima centarfora a ne onu stetocinu Mbapea kome treba deset zicera da jedan gol da. Sve ono sto je Real predstavljao treba zaboraviti, ovo je Mbapeova era u Realu, sa njim ni kup nikada nece moci da osvoje, mogu da se pojacavaju koliko hoce.
M

Maja Samo Moja kraljica

pre 3 meseca

Arbeloa u lui vi duksu a kompani u kabanici ... ugledajte se na Velikog don Karla ..
D

Dovifjenja i iz LŠ

pre 3 meseca

Meni je bilo zanimljivo kad je komentar pricao da Perez i Ceferin nisu u dobrim odnosima. Verovatno je ovaj kraljevicima rekao aj malo da osvojite vise nesto na terenu a ne sve da osvajate van njega 🤣🤣🤣 Zato se stagnira ove i prosle godine. Nema potplacivanja i kradja, nema ni titula...
d

dadandadan

pre 3 meseca

Carreras na streljani protiv Olisea, kakva igračina... 40 šuteva, moglo je i moralo biti više golova. Neuer strašan apsolutno MOTM, Upamecano kamikaza, kao vol udara prema napred. Jedva čekam uzvrat.
f

fcbruekr

pre 3 meseca

Dosta su se ispromasivali i jedni i drugi, ali i dalje je misterija kako Upamekano igra u Bajernu. Koliko samo kikseva i losih poteza A komentator 10 puta pogresio ime igracima
R

RangoNS

pre 3 meseca

Ja nisam stigao prvo poluvreme, ali to što sam gledao Upamecano je odigrao maestralno do tog poteza kad je Vinisijusu poklonio zicer. Čudan igrač.
G

Gospodin Posebni

pre 3 meseca

Kad Viniju ostavite toliko prostora nece moci ni Gabrijel da ga sacuva a ne Upamekano. Imao je brdo kikseva i ovo nu je definitivno mec za zaborav, ali jos uvek stoji da je i pored te trapavosti jedan od najboljih stopera na svetu. Molim se iskreno da mu Kompani usadi nesto u mozak posto covek ima fizicke predispozicije da bude stoper broj jedan.
f

fcbruekr

pre 3 meseca

Dosta su se ispromasivali i jedni i drugi, ali i dalje je misterija kako Upamekano igra u Bajernu. Koliko samo kikseva i losih poteza A komentator 10 puta pogresio ime igracima
M

Moram

pre 3 meseca

Da pitam komentatora utakmice zasto misli da je on najpametniji i da svemu mora on iznese svoje misljenje, i da ga naravno natura gledaocu. Tvoja osnovna uloga je da dopunis gledaocima sliku, a ne da pricas nesto sto nema veze sa utakmicom ili jos gore da mudrujes i svaki cas nameces svoj stav. Hvala bogu sklonili su sa vaznijih utakmica onog sa losim naglaskom. Njega je tesko korigovati. Ovaj bi lako mogao da bude mnogo bolji.
K

Katastrofa

pre 3 meseca

Komentator na Areni je katastrofa. Realov gol opisivao kao nešto nebesko. A Bayern mogao da im uvali još 2-3 gola.
O

OzbiljnoPitanje

pre 3 meseca

Koji ti je to sa losim naglaskom?
K

Kalabasas

pre 3 meseca

Koji presing bajerna ,pojeli ih ,posle crkli oko 65 min .jer ono nije bilo normalno pavlovic i kimik ih pohapsili ,isekli... Umpamekano je opet dao sve od sebe da pokloni protivniku bar gol,ako ne i dva i on je jedina prepreka ,ne protivnik koji im moze stati na put. Nojer danas podsetio na stare dane,branis sve sto se brani,i po neki zicer a postavljanje na loptu pre nego sto igrac i sutne.
S

Soprano

pre 3 meseca

Bolji Bajern to vidi i mala beba… Real nista spec… ide na brzinu 2 teletabisa pa ako prodje prodje… igra 0… Bajern ide u polufinale ! poz
B

Bel

pre 3 meseca

Careras treba da ubije čoveka da bi dobio žuti, 10 prekršaja od toga 2,3 sama po sebi za žuti, ali zato Bayernu se razmahao,svaki faul, žuti...mene u revanšu ne plaši Real nego Upamekano, kakav tupson.
R

RangoNS

pre 3 meseca

Start na Olisea čist žuti. Sudije previše dozvoljavaju bekovima, kose krila i nikom ništa. Posle nama bude dosadno što nema driblinga a udare jedno pet puta krilo za žuti karton.
A

Armirana zena

pre 3 meseca

Bayern je dobro zapumpao
S

Seoul

pre 3 meseca

Bayern propustio priliku da ih izbruka na Bernabeu, koliko šansi su promašili, da ne poveruje čovek.
E

Epson

pre 3 meseca

Prime Neuer
P

Pillipipinizzzzz

pre 3 meseca

Pavlovic igracina, svaka cast!
l

lazarus1

pre 3 meseca

nema penala odmah frka trebali su im dati jos koji , u Minhenu su mrtvi
l

lazarus1

pre 3 meseca

nema penala odmah frka trebali su im dati jos koji , u Minhenu su mrtvi
Y

Yhhhhhj

pre 3 meseca

Sta je bilo u zadnjim minutama Careras na Oliseu, ne smije se ni gledat VAR. Bitno zato da je sudio penal Realu protiv Juventusa 2018 u 93 minuti. Još covjek pravi prekršaj s leđa 2 puta i ne dobije karton. Vinicijus 3 simuliranja i bar 10 prigovora i nema kartona. Ajmo UEFA Penal Vardrid. Real je najveca sramota za nogomet. Iskreno, vec mi je zao Bayerna i onoga sto ce im sudije napraviti u drugoj utakmici kao i uvijek kada igraju protiv Reala.
p

plavacc

pre 3 meseca

otresce ih nemci kao slinu kad se otvore u revansu pa neka sudi sta god hoce