Komentari na vest

Da Nuno i De Zerbi šutnu televizor! Forest unezverio Stadion Svetlosti - 5:0; Iz lige ispada Totenhem ili Vest Hem

ljiljana63636363

pre 2 meseca

Nemogu da zamislim Totenhem u drugoj ligi ali neka

Zivot je igra

pre 2 meseca

Totenhem forsirati 1 realno 1.85 poklon kv

Zivot je igra

pre 2 meseca

pregazili ih nema šta. Realno

Predo8

pre 2 meseca

Kakva rapsodija u prvom poluvremenu
M

Mirsen

pre 2 meseca

Jesu ih pregazili nema sta
m

miconis1

pre 2 meseca

Iz dana u dan Totenhem je blizi ispadanju
K

Komri

pre 2 meseca

Preterujete, jeste komotna situacija ali uzasan raspored. Celsi, Njukastl, Man utd pitanje da li ce osvojiti jos neki bod do kraja. Totenham kljucnu utakmicu igra sad sa Volvsima tu ako dobiju sve je moguce

kiboooo

pre 2 meseca

Au kakva stela od utakmice

Otac Makarije

pre 2 meseca

Šumari su ovom petardom verovatno ostali u ligi
L

LL33333333333D

pre 2 meseca

Ali ako Totenhem od decembra nema pobedu malo će teže biti da u narednih četiri kola ostvari četiri pobede za tih dvanaest bodova koji su u opticaju.Veća je šansa da ti meteor sad padne na glavu.Tako da je u tekstu sve realno napisano.Totenhem ili Vest Hem ispadaju,a Forest ostaje. R2
T

Trololo

pre oko 2 meseca

U tekstu fali naznaka da je Notingem imao utakmicu vise, sto se ispostavlja vaznim, jer vidimo da sada Notingem ima 5 bodova prednosti u odnosu na Totenhem, sto je dostizno i dalje, ne smeju da se opuste...

Meda74

pre 2 meseca

Totenhem ispada iz lige neverovatno a do juče igrali ligu šampiona!
F

Ferarista

pre 2 meseca

Nikad ne reci nikas!Nije još sve gotovo!
L

Loske1994

pre 2 meseca

Ko bi reko Tottenham ili west ham katastrofa

Nemanja Matic

pre 2 meseca

E moji Englezi sramote li... Pa nasa liga je oho ho🤣
G

Gost011

pre 2 meseca

Najgluplji naslovi
n

novak23

pre 2 meseca

ja se nadam totenhem da ce ispasti
V

Vladica1983

pre 2 meseca

svaka cast...energija je cudo
g

guta123

pre 2 meseca

Prebili ih kao tudje

Furtula

pre 2 meseca

Sutra pevci moraju pobediti
R

Rainman

pre 2 meseca

Koliko se jako navija da Pevci ispadnu. AGAINST MODERN FOOTBALL

srecko Janjic

pre 2 meseca

vodjenje kluba po pitanju dovodjenje igraca i stalno menjanje trenera koji se nisu mnogo pitali oko dovodjenje igraca

Marko Kolasinac

pre 2 meseca

Zivinarska Farma iz Severnog Londona naredne sezone najzvucnije ime u Cempionsipu.
B

Boldrick

pre 2 meseca

sutra Pevci moraju pobediti
s

srce od kamena

pre 2 meseca

Naslov je ko da je ostalo jedno kolo... A u opticaju jos maksimum 12 bodova.... ko razume shvatice
@

@ssss

pre 2 meseca

Ali ako Totenhem od decembra nema pobedu malo će teže biti da u narednih četiri kola ostvari četiri pobede za tih dvanaest bodova koji su u opticaju.Veća je šansa da ti meteor sad padne na glavu.Tako da je u tekstu sve realno napisano.Totenhem ili Vest Hem ispadaju,a Forest ostaje.
P

Predrag Petrovic

pre 2 meseca

totenhem ce da ispadne na kraju iz lige

Vlada81pfc

pre 2 meseca

Tako se igra fudbal kad je u pitanju borba za opstanak
D

DDF

pre 2 meseca

Totenhem nema pobedu zadnjih 16 utakmica(4 meseca)...najrealnije da oni budu taj koji ce igrati sledece sezone sa Linkolnom u cempionsip...najveci krivac za situaciju u Totenhem je Levi za lose vodjenje kluba po pitanju dovodjenje igraca i stalno menjanje trenera koji se nisu mnogo pitali oko dovodjenje igraca
n

nuki63

pre 2 meseca

Totenhem ispada ove sezone

Miki Milikic

pre 2 meseca

ako totenhem ne moze da pobedi vulverhempton , onda i treba da ispadne iz lige
Z

Zekaa98

pre 2 meseca

Ja mislim da se svi nadaju da se totenhem ne izvuce xd

bordeaux

pre 2 meseca

Ode Totenhem u Cempionsip

Daniel33

pre 2 meseca

razmontiraše ih u prvom poluvremenu
M

Marko206

pre 2 meseca

Ma gde igra neki nas za njih i navijam, bravo.

Piksača Snažni

pre 2 meseca

Fascinantno je kako su ih razmontirali odbrana Sanderlenda se potpuno raspala svaka im cast!

Zoran Pejic

pre 2 meseca

Tacno ce totenhem u 2 rang😂😂

FiumenBG

pre 2 meseca

ispada jedan veliki londonski tim.. e zato je premijer liga najzanimljivija

Elvis Fejzic

pre 2 meseca

Drago mi je što Notingem ostaje u Premijer Ligi , ipak je to klub koji je dva puta osvajao Kup Šampiona

Sijanda Ksulu

pre 2 meseca

Zasluženo. I do titule u Evropi !
N

Nezir

pre 2 meseca

Biće zaista nestvarno ako Totenhem ispadne.

Kristina Rajkovic

pre 2 meseca

U neverovatno dobroj formi ovih poslednjih par meseci je Notingem, nista drugo se nije ocekivalo sem pobede, ali 5:0... Svaka cast gledala sam utakmicu
@

@Kristina Rajkovic

pre 2 meseca

Eh neka si ti odgledala botcino

SLR

pre 2 meseca

city im nebi dao 5 u gostima, forest dobra ekipa kako su na dnu nije mi jasno.

Ivan Selenic

pre 2 meseca

vrli verovatno da cekicari odlete u drugu ligu

Kanidja99100

pre 2 meseca

bravo bre notingem

Par Tizan

pre 2 meseca

Samo da ispadne Totenhem

Predrag Blagojevic

pre 2 meseca

Prosle godine su bili bolji

Brakica dimitrujevic

pre 2 meseca

Pa ne znam dal ce preteci Vest Ham ipak ozbiljna ekipa al videcemo

Češnjak

pre 2 meseca

Forest i Milenković razbili Sanderlend 5:0 i overili opstanak. Sada Totenhem i Vest Hem vade kalkulatore - Pevci ili Čekićari, neko mora u Čempionšip.

risticmarko2001@gmail.com

pre 2 meseca

Pozdrav spursii 🤣🤣
P

Prdoje

pre 2 meseca

Koji još klubovi u Engleskoj mogu, poput šumara iz Nottinghama reći da su dvostruki šampioni Evrope? Možda hvalisavci iz arsenala?
N

Nikki CFC

pre 2 meseca

Možda Čelzi 🤔🤔
D

Dijagnozza

pre 2 meseca

Pa svi znamo da Siti to ne može reci sigurno hahaha
G

Gooners

pre 2 meseca

Ti si opsjednut covjece... Samo o Arsenalu pises na svakoj vijesti. U redu je ne voljeti neki klub ali ti ga pretijera...

vladabeci@gmail.com

pre 2 meseca

Ma izvući će se tottenhem
L

Leao

pre 2 meseca

Totenhem out! Vreme je, zasluzili su jos prosle godine kada su bili donji dom. Nista nije spucajno
F

FT

pre 2 meseca

Bravo Šumari, a vi Čekićari zakucajte pevcima zadnji ekser

Tubic

pre 2 meseca

Нек испадне Тотенхем циркузанти!
Z

Zuu

pre 2 meseca

Realno, Forest nije zaslužio ni da se bori do poslednjih kola za opstanak, jako su dobra ekipa, nisu imali ni sreće ove sezone, a greška je bila i otkaz za Santa na početku.