Marko Đampaolo (©Reuters)

Đampaolo na ivici nervnog sloma: Potreban nam je egzorcist

Vreme čitanja: 1min | ned. 01.11.20. | 18:28

“Ovo je bilo apsolutno ludilo”, kaže trener Torina

Torino je u 87. minutu poveo kod kuće protiv Lacija sa 3:2. Na kraju je izgubio 4:3.

Bikovi su primili golove u 95. minutu iz penala i u 98. minutu i do ivice nervnog sloma doveli svog trenera Marka Đampaola. Šef struke Torina od muke nije znao pre da kaže posle meča.

Ovo je bilo apsolutno ludilo. Ovom timu je potreban egzorcist (isterivač đavola, prim.ut.)”, zavapio je Đampaolo.

Kada je Saša Lukić u 87. minutu doneo vođstvo Torinezima, niko nije mogao ni zamisli šta će se dogoditi u ostatku meča. A, potrajao je taj ostatak...

Ludilo… Ne može ovako da se izgubi utakmica, kada vodiš 3:2. To nije pitanje tehnike, nego čisto mentalne sigurnosti u poslednjim minutima meča. Postigli smo deset golova (u pet kola) i osvojili jedan bod. Za tako nešto nema opravdanja”.

Proganjaće još dugo Đampaola sudijska nadoknada protiv Lacija.

Kada se igra 92. minut, to je pitanje života i smrti. Bili su nam potrebni ti bodovi, da bismo se pomerili na tabeli. Tim je igrao dobro, napredujemo, ali ne smemo ovako da ispuštamo bodove. Ubio nas je ovaj poraz, teško mi je sad i da mislim na narednu utakmicu”, priznao je trener Torina Đampaolo.

Torino će u narednom kolu gostovati Đenovi.