Komentari na vest

FK Holivud

sile sile

pre oko 2 meseca

Ma koje crne zvezde

Noon 1

pre oko 2 meseca

Previse zvezda na jednom mestu

Noon 1

pre oko 2 meseca

Previse zvezda na jednom mestu

Slavko Ćosić

pre oko 2 meseca

Tako je to uđu pare u uši i onda karambol .
r

rea

pre oko 2 meseca

A Mbape je inače bio Alija Sirotanović pre dolaska u Real, u PSŽ je igrao za šaku pirinča, 2 paradajza i 3 glavice luka nedeljno.
R

RendiOrton13

pre oko 2 meseca

Njih mogu da spasu samo ili Murinjo ili Klop na klupi. Čak ni Dešanu ne dajem velike šanse. Ako izuzmemo Anćelotija za kojeg nije realno da se vrati.

Bojan Ivanovic

pre oko 2 meseca

Previše zvezda na jednom mestu
B

Bacoglavac

pre oko 2 meseca

Иста ситуација ко с почетка века кад су били накрцани звездама
V

Vuk Pavlovic

pre oko 2 meseca

haos od tima…..
M

Marko206

pre oko 2 meseca

Mnogo zvezda na jednom mestu, to nikad ne moze biti dobro.
P

Portista

pre oko 2 meseca

Lalata nek postave za trenera, pa da vidiš! Em ima da traži reket igračima da bi igrali u prvoj postavi, em stvarno klub mogu posle toga da preimenuju u FK Reality Madrid :) Pozdrav svim navijačima Barselone!

Marko Kolasinac

pre oko 2 meseca

Sledi Realu par susnih godina, kao u periodu od 2003. do 2007. kada je Florentino napravio disbalans u ekipi prodavsi Makelelea i dovodeci Bekama, plus usput prodao Kambijasa u Inter, letimnog naslednika Makelelea, onda dovede Valtera Samjuela, igra mu jednu sezonu pa i njega pusti nazad u Italiju i u Inter, a usput prenatrpao napad Ronaldo, Raul, Morijentes, Kasano, Robinjo, Oven i opet iste greske 2 decenije i po kasnije, a mislio sam da je naucio lekciju u svom drugom mandatu od 2009. pa naovamo.
@

@Marko Kolašinac

pre oko 2 meseca

Sve ti je to prijatelju jedno veliko pranje para, razaranje zdravog tkiva. Ako tako šta još i postoji u zemljama gde se "vrednost" igrača meri milijardama. Možemo samo nagadjati koliko tih para završi u džepovima onih kojima nikada nije dosta. Zvanično kupim igrača za, recimo, dvesta miliona. Igraču ode polovina sume, polovinu na razne načine skrenem u svoje džepove. To je tako širom Evrope. Isto se dešava i van Evrope, još izraženije. Arabizacija evropskog fudbala lagano nagriza zdravu srž istog. A zdravog tkiva je ostalo jako malo..
С

Станислав Попадић Баћко

pre oko 2 meseca

Хипеболизована глорификација фудбалског медиокриета. Гледао сам обе утакмице, одабрао сам баш овај од четири дуела и потпуно сам разочаран. Фрајбург је оримао по 4 комада у последњих месец дана лагано у Бундеслиги. Укупан квалитет фудбала је био сиромашан, просечан. Мера осиромашења укупног европског фудбала. Ни један велемајстор, гомила просечних играча. То је последица 36 екипа у ЛШ и пет измена.

Uskekruske

pre oko 2 meseca

Treba menjati nesto
U

Urgh!

pre oko 2 meseca

Ha ha, kakva konferencija Trapatonija... Legendarno... Kao da gledam nastup 50-ak godina prije...nekog drugog... Vrh. Nema sad više ovakvih trenera i ovakve atmosfere. Sve je otišlo u neku političku korektnost...
S

Slaviša Trifunović

pre oko 2 meseca

Nemački hollywood

Alen Nuka

pre oko 2 meseca

To je kad misle da mogu da dovedu samo najbolje igrace pa igrajte bez hemije i svega sad kad im dodje Morinjo njega boli ona stvar ko si ti i sta si ako rusis real ides napolje kao sto je Enrike sklonio mbappe iz psg a tako ce ga i morinju i njega i jos par igraca ali dobro nek nastave bolje za Barsu hahaha
m

miconis1

pre oko 2 meseca

Nestvarno sta dozvoljavaju sebi

Denis Šajn

pre oko 2 meseca

Koliko se igraca upropaste u tom holivudu

Stefanbiki95

pre oko 2 meseca

Real se raspao kako ode modrić i toni kros

Forza

pre oko 2 meseca

Nestvarno koliko je fudbal prodao u odnosu na period od pre 10-20 godina. Svetsko prvenstvo a retko ko od "zvezda" da je u formi
Z

Zorkel@

pre oko 2 meseca

Sami sebi kopaju rupu...

Marko Golubovic

pre oko 2 meseca

Konte na klupu.. pa da vidite kako se trenira strogoća

Steksus123

pre oko 2 meseca

Rasprodaj kukolje i sastavi ekipu gde vlada zdrava hemija
V

Vladica1983

pre oko 2 meseca

Koliko se igraca upropaste u tom holivudu
V

Vladica1983

pre oko 2 meseca

Ni holivud im nije ravan

Urke97

pre oko 2 meseca

Razjuriti sve budale milionera i dovesti gladnu decu

Aleksandar3006

pre oko 2 meseca

Zamisli ti momke od 25 godina čiji mama i tata zovu Florentina da se žale što im sinovi imaju manju minutažu, nema dalje...

Jude Bellingham

pre oko 2 meseca

nivo srednje škole
S

Sofronije Jr.

pre oko 2 meseca

@Jude samo se ti ne oglašavaj mali nego završavaj 3. razred i lepi postere po sobi.

djole.

pre oko 2 meseca

FK Holivud i onda prodaju oni to što ne valja,dovedu nove igrace i bum osvoje par Liga šampiona.
G

Gori vatra sad u nama

pre oko 2 meseca

Kako je ovo lepo za citati. Samo neka gori ,jos kad bi pojacali pa da se tuku kao u basketu tri na tri 🤣🤣🤣...Najodvratniji klub a i vecina igraca ...
D

Djordje135

pre oko 2 meseca

Jedan od najvecih klubovq na svetu

Ујка Житко ПФК93

pre oko 2 meseca

Real vecito hoce da kopira galaktikose! Ali zaboravili iz penal madrida da zive sada u eri drustvenih mreza! Figa,Ronalda,Zidana,Bekama,R.Carlosa.... njih je samo teren zanimao i to je to! Dok ove nazovi "zvezde",previse su arogantni,nadmeni,ja pa ja! Nema tu leba,eto,samo ovih problema.

Ујка Житко ПФК93

pre oko 2 meseca

Da je Rodrigo pametan pa da zapali odatle.Moze da bira gde hoce da igra,bude lider,momak ima samo takav kvalitet!
R

Rezzapereca

pre oko 2 meseca

Za ovo je Perez kriv, dovodi igrace koji nemaju mentalitet za Real Madrid

Sijanda Ksulu

pre oko 2 meseca

Ali bukvalno FK holivud
S

Stari kurajber

pre oko 2 meseca

Real(ity) Madrid
S

Scaloneta

pre oko 2 meseca

Razbuca im Flik galaktikose sa dečurlijom, otisao do La Masije i uzeo nekoliko igraca da ima da sastavi ekipu i poigrase se sa Realom 2 sezone 2 titule, kup, 2 superkupa.
A

Aleksejko

pre oko 2 meseca

Ja bi rekao Bolivud indiijci prave ovakav tres, kakav crni holivud.
D

Darkovazena88

pre oko 2 meseca

Wwe real Madrid hehehehehe
R

Ru99

pre oko 2 meseca

Raspadaju se po savovima. Pod hitno trener sa auteritetom
S

Slava222

pre oko 2 meseca

hahha nije to vise kao nekad
V

Vladica123

pre oko 2 meseca

No anceloti no party, raspadaju se po savovima
n

neconi1122

pre oko 2 meseca

Bilo nekad tako sad imaju jednu od najboljih i najkompletnijih ekipa
s

salata

pre oko 2 meseca

Fk Holivud, ahahahaha Ajmo Barsa! Samo da ih i Barsa izgori u Elclasicu. Da se se spuste malo na zemlju Mbape, Vinisijus i ostala nadmena bagra....

pika557

pre oko 2 meseca

Ne cveta cvece ni u vase preduzece

marko Lapadatovic

pre oko 2 meseca

Dodjes i odmaras i briga te fkrm
N

Nataas99

pre oko 2 meseca

Ja verujem da 50 posto ako ne i vise od toga nije istina samose stvara hajka i tabloidi se pune mreze gore.

Ујка Житко ПФК93

pre oko 2 meseca

Nemoj Čuameni,necu vise! A i neces!😂😂😂😂

kiboooo

pre oko 2 meseca

To vise nije onaj Real,nego skup razmazenih koji uzimaju masne pare.
I

Info1001

pre oko 2 meseca

SAZNAJEMOOOOOO!!!!!! REAL POKRECE ISTRAGU UNUTAR KLUBA DA UTVRDI KO PROSLEDJUJE INFORMACIJE IZ KLUBA!!!! TAKODJE EKSKLUZIVNO SAZNAJEMO DA SU SE PROSLE GODINE 2 KLJUCNA IGRACA REALA UMALO POBILA NAKON PORAZA OD MILANA ALI DA JE ANCELOTI USPEO DA SPRECI ESKALACIJU I POMIRI IH!!!U REALU CAK 10 IGRACA UNUTAR SVLACIONICE IMA LOSE ODNOSE!!!
З

Зонз

pre oko 2 meseca

EKSKLUZIVNO: zabole nas ona stvar