Komentari na vest
Gvardiola: Umor, umor i još umora... Titula? Ništa ne zavisi od nas

Vojin Denic
pre oko 1 mesec
trebao da se jos grli sa palasovim igracima, ili jos bolje da im ga iscoluje ,da daju sve od sebe protiv arsenala haha.
S
Staniša Žugić
pre oko 1 mesec
Protiv Evertona zadnjih pola sata igrali kao najgore amaterčine to će vas i koštati titule
Lix
pre oko 2 meseca
Najbolji trener svih vremena !
S
Sofronije Jr.
pre oko 2 meseca
Možda bi i bio da ne postoje Ferguson, Anćeloti, Murinjo...
V
Vlada9111
pre oko 2 meseca
Siti svake godine igra za sve trofeje do kraja, treba Pep da iskulira malo
Goran Jovic
pre oko 2 meseca
Оно против евертона га је баш дотукло
bet366.dx.am
pre oko 2 meseca
Gvardiola Arabija te zove.
vladanm997@gmail.com
pre oko 2 meseca
Tesko da mogu do titule,ali u Engleskoj je svasta moguce
alexandar1987
pre oko 2 meseca
kukanje,kukanje i još kukanja....
nebojsapopov23@gmail.com
pre oko 2 meseca
Ma gotovo je, titula je Arsenalova

Djordje Kuzmanovic
pre oko 2 meseca
osvajaš ti ovu titulu legendo 100%
M
Markocicin
pre oko 2 meseca
Od titule moze samo da se oprostite
Zivot je igra
pre oko 2 meseca
uzas kako su igrali i izgiibli i nema ni za duplu sansu na njih
Aleksandar Vranić
pre oko 2 meseca
Realno, može Siti do trofeja, Arsenalu su sada misli usmerene i ka finalu Lige Šampiona.
Zivot je igra
pre oko 2 meseca
razocaravajuce pre svega
50 miliona razloga
pre oko 2 meseca
Pep sta si nam uradio na fantaziju...
i
ioio
pre oko 2 meseca
Zavisilo je, ali ste protiv Evertona zadnjih pola sata igrali kao najgore amaterčine, to će vas i koštati titule.
V
Vladica1983
pre oko 2 meseca
Dve titule si duzan klopu


.jpg.webp)

_Cropped.jpg.webp)
.jpg.webp)


.jpg.webp)