Haskić odveo Radnički posle 13 godina u polufinale Kupa

Komentari: 4
Najbolji strelac lige postigao oba gola za pobedu Nišlija

Bez iznenađenja u Nišu! Fudbaleri Radničkog su opravdali očekivanja i eliminisali Vojvodinu u četvrtfinalu Kupa Srbije i još korak ih deli od istorijskog finala, koje će se igrati upravo na Čairu – 2:1 (1:0).

Nišlije su se domogle polufinala najmasovnijeg takmičenja prvi put posle 13 godina. Poslednji put kada je tim sa Čaira bio među četiri najbolja u Kupu, ispao je od Crvene zvezde. Videćemo koga će im žreb ovog puta nameriti...

Radnički je protiv Vojvodine poveo golom iz penala, koji je iskoristio najbolji strelac Superlige Nermin Haskić u 40. minutu. Sredinom drugog poluvremena, u 61. minutu, pogodio je ponovo Haskić na centaršut Ranđelovića i rešio sve dileme oko pobednika. Novosađani su u poslednjem minutu sudijske nadoknade postigli počasni pogodak. Đuričin je posle kornera, koji je izveo Milojević, poslao loptu u mrežu.

Utakmice polufinala Kupa Srbije igraće se 17. aprila i 15. maja, a finale je zakazano za 30. maj u  Nišu.