"Lakazete"

Het-trik Lakazeta, Lion prekinuo neverovatan niz Lila

Vreme čitanja: 1min | ned. 05.10.14. | 19:05

Nant i srpski Tuluz minimalnim rezultatom slavili u gostima

LakazeteAleksandre Lakazet bio je koban po Lil, koji je vezao 17 mečeva igrajući 0-2 gola, ali je u Lionu konačno primio tri gola. Lakazet je postigao het-trik, tresao je mrežu gostiju u 39, 45. i 84. minutu, tako da je bio direktno umešan u četiri gola na poslednjih šest međusobnih mečeva sa Lilom. Lion je skočio na šestu poziciju, ima isti broj bodova koliko i petoplasirani PSŽ koga očekuje derbi sa Monakom.

Srpski reprezentativac Milan Biševac, koji se oporavio od povrede zadnje lože, odigrao je sve do 74. minuta, kada je mesto na terenu ustupio Koneu.

Fenjeraš Gengan doživeo je novi poraz, ovoga puta od Nanta - 0:1, a istim rezultatom takođe u gostima slavio je Tuluz protiv Sent Etjena. Od srpskih internacionalaca Veškovac i Pešić su igrali od početka, dok je Ninkov ušao u igru u 31. minutu.

LIGA 1 - 9. kolo

Rems - Bordo 1:0 (1:0)