Ivić sa pulenima (©Reuters)

Iviću bod u Londonu, sada Kanarinci gledaju sa vrha tabele

Vreme čitanja: 2min | sub. 21.11.20. | 18:42

Norič slavio u Midlzbrou – 1:0

Korak nazad na tabeli za Votford. Mada, bod osvojen u Londonu protiv Kvins Park Rendžersa ne može da uđe u kategoriju kikseva.

Ipak, ima tim Vladimira Ivića za čim da žali, jer je vodio od 3. minuta, a gol je primio u poslednjem kvartalu utakmice – 1:1. Stršljenovi su izgubili drugu poziciju na tabeli, ali dok se ne gubi na strani, uvek je dobro.

Poveo je Votford golom Vilmota u 3. minutu, a nakon toga je dobro kontrolisao dešavanja na terenu. KPR je napadao, imao više udaraca na gol, što je prirodno za tim koji na svom terenu juri rezultat. A, na kraju ga je i dojurio. Dugo je trajao napad plavo-belih, lopta je išla čas levo, čas desno, a onda je stigla do Čeira, koji se ubacio na peterac i matirao Stršljenove.

Posle 12. kola na čelu tabele sede Kanarinci. Norič ima bod više od najbližih pratilaca tako što je nastavio lepu seriju mečeva bez poraza.

Ovog puta žuto-zeleni su slavili na Riversajdu, stadionu Midlzbroa, koje je matirala finska zvezda Temu Puki iz penala u 72. minutu.