Komentari na vest

Jeste li spremni za mesec dana nespavanja?

M

Maya888

pre 3 dana

Spremniji nego ikad!!!

Psycho Machine

pre 4 dana

Sve imam osecaj da ce da bude nekih neverovatnih rezultata,od tipa preko 10:0 kao i ispadanja od autsajdera. Verujem da ce biti top utakmica i zanimljivo za gledanje.
D

DjolePartizan12

pre 4 dana

Taman s fudbala na pecanje.

Savo Vukovic

pre 4 dana

Нешто ми се јавља да ће ово бити најлошије свецко првенство

M. K.

pre 4 dana

Nece moci da se isprati dosta utakmica ali bice uzivanje pratiti mundijal.

Radojkovic Milos

pre 4 dana

Gledacu od 0-2 utakmice, teško će u 3+ da udje
m

maloKoncentracije

pre 4 dana

Takmicenje po grupama ce da prati sira rodbina i oni koji se budu kladili :D
L

Logitech

pre 4 dana

I oni koji ne rade u 3 smene.
d

dokile

pre 4 dana

Za utakmice koje se igraju u nocnim satima gledanje ce biti bas problem...
r

radivoj123

pre 4 dana

Jedva cekam da pocne.Nespavanje nije problem,uzivacu u utakmicama.
R

R1S

pre 4 dana

Ej, brate, svetsko je svetsko, mora da se ispoštuje! Ispočetka gledaš što više, posle ti se omrzne pa gledaš derbije i treće kolo, da vidiš ko će ispasti od favorita... Noćne vratim sutradan ako su zanimljive. Prave počinju u četvrtfinalu, tada nema više kalkulacija a i ispali su oni koji su prošli na sreću osminu finala. Najjače, sa ponekim iznenađenjem koji igra dobar fudbal. Nekad davno su pripreme bile i po mesec dana, pomerana državna prvenstva da bi se repke uigrale, sanirale povrede... Sada je novac glavni, više utakmica, više para!

Greskac

pre 4 dana

Ne sto nema Srbije vec uopste, ovo SP me apsolutno ne zanima, na kraj pameti mi nije da ostajem budan

Uskekruske

pre 4 dana

Da jedva čekam.

Nemanja Simic

pre 4 dana

Mogu Francuzi do titule.

Meda74

pre 4 dana

Ma sigurno neću gledati.
z

zulu

pre 4 dana

gledaće se ove u normalnom terminu

ShoMi_1994

pre 4 dana

Ovo prvenstvo ili ce da bude pun pogodak ili ce da veoma razocara
V

Vladica1983

pre 4 dana

cini mi se da gubi svaki smisao
d

delija iz metz-a

pre 4 dana

ma evo trcim sve cu da ih odgledam . Bas ono narodno receno , zabole me patka za ovo SP .
l

losmi1995

pre 4 dana

nisam spreman..
@

@ssss

pre 4 dana

11.06. počinje Svetsko prvenstvo.Prva ozbiljnija utakmica je tek za više od deset dana od otvaranja Svetskog prvenstva.Ne znam ko će ovo gledati?

Marko Kolasinac

pre 4 dana

Jesam,krece berba malina.

Rops

pre 4 dana

Sreca pa se nalazim u paragvaju termini mi savrseno odgovaraju..
B

Brko

pre 4 dana

Šta ti radiš u Paragvaju?
Ш

ШидНавијаЗаЗвезду

pre 4 dana

Тееешко да ће ико ово да испрати. Кад се игра у Европи испратим 80% утакмица, овде ћу 30%
N

Natalii29

pre 4 dana

bice sve ovo zanimljivoo, samo da su svi spremnii
P

Predrag Petrovic

pre 4 dana

koja milina svi odu na spavanje a prate se tekme

Semir88

pre 4 dana

Ma ko će da ustaje u 5 ujutru da gleda Novi Zeland vs Obala Slonovače...
N

Nezz63

pre 4 dana

Čak i da se igraju utakmice u normalnim terminima, pola utakmica je totalno negledljivo.

Cujo Zarko

pre 4 dana

Haha ti to zaključuješ po imenima reprezentacija

Miloš Milovanović

pre 4 dana

Teško da tu bude nekog kvaliteta ...
M

Mrek Nemanjic 3

pre 4 dana

To nam daj ima da se prati pomno nema spavanja mesec dana lepota milina uzivanje
C

Chiske

pre 4 dana

Bukv me zabole da gledam.

Idemodalje

pre 4 dana

Nadamo se zanimljivom prvenstvu.
B

Bracalamacala

pre 4 dana

Kad nema moje Srbije sve najbolje komsijama idemo Bosnaa

cikakure123

pre 4 dana

A kad igraju naši? 🙄🤣
u

umorni su od tolko trcanja

pre 4 dana

pa moraju da spavaju
P

Partymaker

pre 4 dana

Ko ovo može da isprati? Ne znam da li ću 10 % moći da odgledam
B

Biciklista

pre 4 dana

Ih, nego šta, jedva čekam.
D

DGL

pre 4 dana

Necu da odgledam 5 tekmi. Ovo prvenstvo nije trebalo da se odigra u Izraelske SAD... Pobili zajedno desetine hiljada nevinog naroda i sada ce da se igra tamo...

Marija Avramovic

pre 4 dana

jako loše vreme utakmica većina se neće ni gledati

Kaki

pre 4 dana

Ala bas uzas sto se igra u americi kojima nije fudbal ni u top tri sportova u amercii.

Dejan Jevtic

pre 4 dana

Kakvo prvenstvo kada nema Srbije,velika steta...
S

Sima0

pre 4 dana

Pa i nije neka šteta!

Vaskon

pre 4 dana

Lepo ujutro kad se probudiš, vratiš, pa lagano uz kaficu i rakijicu opališ onu od 4h...
I

Ivan71

pre 4 dana

Uzasno vreme ove utakmice od 3 pa sve do 6 ujutru to niko nece gledati
U

Ubojiti radnik

pre 4 dana

Od gledanja live,mane stani.
b

bogdan_b

pre 4 dana

Jedva cekamo !

nemanjaa1712

pre 4 dana

Bice zanimljivo bas.
i

icapopara75

pre 4 dana

Hvala redakciji na detaljnoj satnici utakmica i nokaut faza. Da znam šta je da se pogleda. Drago mi je zbog dece koja će pikati loptu po ceo dan i noć. To je lepo videti i podržati. Svetsko me zanima samo ako bude neka wow utakmica pa je vratim unazad i pogledam. Nema Srbije tamo, navijam za BiH!!! E to ću sigurno gledati!
R

Romagnolo

pre 4 dana

Kako kad dvi radimo od 7 do 15 cak i subota ... znaci nista posle 21h..
S

Srbijaaaa

pre 4 dana

Zivimo u eri gde se zadnjih deset godina nikad nije ruzniji i dosadniji fudbal igrao.Ima da spavam i hrcem da me komsa cuje dok gleda fudbal.

Lalala

pre 4 dana

Gledacu sve u vecernjim evropskim terminima u 21/22h sta bih radio leti u 22h nego gledao fudbal...
N

Nekad bilo

pre 4 dana

Njemačka: Kurasao,prvi meč u toj grupi.Vjerujem da će Haški tribunal intervenisati nakon iživljavanja Nijemaca.Ovo prvenstvo je preglomazno,previše je utakmica za mnoge igrače koji su već odigrali prenapornu sezonu.Nema tu više nekadašnje čarolije reprezentativnog fudbala kao što je bilo na SP 1990. i 1998. godine.
N

Nemanjasabac

pre 4 dana

Ja necu ovo gledati nista, steta sto se igra tamo mislim kome je zanimljivo da gleda u 2,3 ujutru utakmice, gde je ona čar sedenja sa drustvom ili u kaficima, bas ce mi drustvo doci u 3 ujutru a rade ljudi ujutru 😁😁
D

DDS900

pre 5 dana

Pa ovo je katastrofa, vecina utakmica se nece ni gledati.
R

Radi danasnjeg

pre 5 dana

Nogometa ne spavat? Eventualno komsije ispratit, i malo polufinala i finale
B

Bez Glupiranja

pre 5 dana

Da, da, da, "niko neće pratiti", a posle će svi biti "stručnjaci" ovde u komentarima. Ne vidim u čemu je problem, one utakmice u 18/19 i 21/22 se svakako mogu ispratiti, kao i kada je Liga Šampiona, ništa sporno, ko hoće-može da se malo žrtvuje može i ove u 00. Jedino su ove posle 02 i u 04 teška priča, i nerealne za gledanje, osim ako neko ono baš nema ništa sutradan da radi pa može da prespava ceo dan. Uostalom za dve godine će OI biti u istom terminu, verujem da ni tada "niko neće gledati"...
N

Nenad1246

pre 4 dana

Ti porediš Olimpijske igre sa ovim? Olimpijada je praznik sporta i kraje neuporedivo kraće,a ovo je teška glupost postala i dosada.

Kosta Caran

pre 5 dana

Uzeo da radim nocne narednih nedelja, vredece svaku paru hahah
.

..

pre 5 dana

Pa biće valjda reprize utakmica preko dana, mnogi danas mogu i da vrate program u nazad na svojim televizorima. Nije tako strašno. A i da se propusti nešto i to je ok.
G

Gost1234

pre 5 dana

Ne pada mi na pamet da gledam ovo prvenstvo...
p

pavkov133

pre 5 dana

Reprezentacije i zavrsnica LS jedino vrijedno gledanja od fudbala nekako me vrati u bezbrizno djetinjstvo. Navijam za juznoamerikance i afrikance kao po navici a i balkanci neka doguraju sto dalje ko je nama kriv sto mi ne igramo.
N

Nenad1246

pre 5 dana

Naravno da ne taman i naši manekeni da su tamo. Samo bez veze sledećih mesec dana biti smarani sa ovim.
T

Trololo

pre 5 dana

Ako nista drugo, makar Bosance mozemo da gledamo 3x u terminu od 21h :D

Perica Aksentijevic

pre 5 dana

Navijam za nase balkance Bosnu.Napred Bosna
S

Samo iskren

pre 5 dana

Za utakmice ustajem ili ostajem budan samo ako me doticu, ako je nesto bas bitno, tipa Nole ili nas klub/reprezentacija, mada sam i to batalio poslednjih 5 godina. Kada svi oni pocnu da ustaju ili ostaju budni zbog mene, e onda mozda i razmislim da “uzvratim” uslugu. Najbolje da cu grogiran i premoren da idem na posao i da se bavim svojim detetom i porodicom zbog kasne utakmice jer igra neka Francuska ili Argentina. Bole me. Nesto bas…da ne kazem sta.
K

Kilijan Mbape

pre 5 dana

Strimuj brate kada budes isao na bus pa na posao, zelim da gledam! A ti uzvrati podrskom! Ljubi brat u znojav radnicki vrat!
P

Pazi

pre 5 dana

Odgledaću finale, možda. Nije vredno nespavanja. Jedino baš dokoni ljudi će pratiti ovo. Realna priča.
P

Paa

pre 5 dana

Tako je, apsolutno. Da dodam da ce da prate i oni koji misle da mogu da zeznu kladionice. Naravno vecina njih i jeste bez posla svakako.
Z

Zeka Manijak

pre 5 dana

Naravno da ne! Nikad gori turnir neće biti! Nikad manje euforije pred ovako veliko takmičenje...užas!
M

Messi GOAT

pre 5 dana

Za Mesijeve najvece fanove to nije problem jer mi pratimo vec godinama kvalifikacije za Svetsko u Juznoj Americi,Kopa Ameriku i sada MLS Ligu a sve se to igra nocu ili bolje receno rano ujutru.Mesi je osvojio nagradu Princ od Asturije.Nagrada se dodeljuje u Spaniji za dostignuca u sportu,umetnosti,knjizevnosti... Mesi se nasao medju najistaknutijim istorijskim licnostima koje su osvajale ovu nagradu.Jos jedna prestizna nagrada za najveceg.King rusi sve rekorde.Mesi zasluzuje da mu se dodeli i Nobelova nagrada.VAMOOOS
X

XxTheOnexX1

pre 5 dana

Brate, da je Mesi tvoj rođeni brat ne bi ga više dizao u nebesa. Fali još samo da napišeš da je stvorio svet za 6 dana, a sedmi osvojio Zlatnu loptu. 😂
M

Messi GOAT

pre 4 dana

Pa da to je tacno.Ne zove se on slucajno Mesi.To asocira na Mesiju ili Messiah a to znaci spasitelj,stvaralac...
X

XxTheOnexX1

pre 4 dana

Znači Bog koji traži povišicu, menja poslodavca zbog plate i igra MLS za milione. Mora da sam propustio to poglavlje u Bibliji. 😄
D

Djordje Milev

pre 5 dana

Biće ludnicaaaaaaaa

CiKa BaTa

pre 5 dana

Bice tesko i pola od toga ispratiti a kamoli sve
E

Ekrem licno

pre 5 dana

Sjekiracija,nespavanje,ostanemo budni do 4,5 ujutro,tako svaki dan i ti propadas kulturno
s

srka

pre 5 dana

Neću odgledati nijednu utakmicu, definitivna odluka. Cirkus koji može samo FIFA da napravi. Mundijal u tri države. U pitaj Boga koliko vremenskih zona. 48 reprezentacija, od toga barem polovini nije mesto na ovakvom takmičenju. Isto tako nisam gledao, ni 2002. u Japanu i Južnoj Koreji. Sve se utakmice igrale pre podne. Oni idu 8 sati ispred nas, a ja ujutru pa do tri popodne na poslu, kako da gledam. Tad sam se još i ložio na fudbal imao dvadeset i kusur godina. Bilo je neke romantike u toj igri. Sad se fudbal pretvorio u snagu, trčanje i tuču, najmanje tu igre i lepote ima. Ali koga briga, da li ću ja gledati, ili neću, moj problem. Ko voli da gleda ovo što se danas igra od fudbala neka uživa u naredna dva meseca. Svaku mu sreću želim. Nije to više za mene.
N

Nenad B.

pre 5 dana

Potpisujem, od reči do reči.
a

anticaci

pre 5 dana

veceras ili sutra mi se radja drugi sin....nije mogao da izabere bolji trenutak....bicu dobar tata svaku noc 😃
E

Eseks

pre 5 dana

Neka je ziv i zdrav sto godina!! Ti ces sigurno odgledati sve nocne utakmice jer ce te buditi,znam iz iskustva
M

Mokict

pre 5 dana

Ajde vise kreci, jedva cekam.
Z

Zera666

pre 5 dana

Idemo ovo se cekalo
G

Gostiona

pre 5 dana

Prvo Mex-Srb,04h povinje(NECU GLEDATI) To tamo takodje jer nema Srbije prvo Drugo necu se do 09. vratiti u normalan zivot Nek igraju oni moze im se drugo milioneri jbe im se za ostatak sveta 95% ljudi.Aj
d

dzonson1992

pre 5 dana

23. jun, 5:00, Jordan-Alzir, vec sam navio sat i uzeo slobodan dan.
G

Gost77

pre 5 dana

Cuj mesec dana nespavanja. Koga zabole za ovu lakrdiju,3 minuta pauze po poluvremenu da bi se zaradile jos pare na reklamama jer nikad nije dovoljno,half time show...ne vredi se cimati za ovakav cirkus,cak ni prvi put slicice ne skupljam.Jedino je Dobro sto smo spaseni nadam se narednih 30 godina od svetskog u Americi
v

v1ad

pre 5 dana

Zamisli da si toliko dokon da ustanes u 4:00 da bi gledao Kanada -Katar.
Z

Zvlat BG

pre 5 dana

Ne! To sam uradio za Svetsko u Meksiku 1986. i nikad više! Trebalo mi je mesec dana da se vratim u normalu!
N

Nebitan10

pre 5 dana

Covece kada razmislim bolje, pa oni su ispali da bi nama ucinili uslugu jer znaju da ih niko ne bi gledao u ovim terminima, po prvi put su se solidarisali sa srpskim narodom. Hvala ti Piksi, Radujko i ostala bando ❤️

mlade016@gmail.com

pre 5 dana

Jedva čekamo. Napred Argentina kad nema naših...
g

gnrslash

pre 5 dana

Olimpijske igre u Tokiju sam super ispratio zbog sina koji se kao bena tada budio ranije. Sada vec druga prica ali svakako veliki broj meceva koji se moze gledati

Mihajlo Milenkovic

pre 5 dana

Bice ovo zanimljivo za gledanje!
R

Realni batica

pre 5 dana

Koga jos pa zanima fudbal? Iskreno, nisam ni znao da svetsko pocinje... Odavno je ovo postao bezdusan biznis, gde se sve vrti oko para i taktike, nema vise duse, lepote u igri. Ljude verovatno i dalje drzi nostalgija na zlatni period fudbala od pre 20ak godina, ili verovatno nijedan drugi sport ne moze da nadomesti taj osecaj u grudima. Mozda gresim, ali nekad sam kao klinac jedva cekao da gledam Ronaldinja, Del Pjera, Zidana i ostale legende, a kome sad da se radujem, De Brujneu, Palmeru, Halandu? Hah...

Petar Kesic

pre 5 dana

necu odledati jednu do cetvrtfinala
П

Престаните да се брукате

pre 5 dana

5 или 8 дана??? Ајде саберите се и договорите између себе
I

Ivana10

pre 5 dana

Sve sem onih u 3 4 5 i 6h ujutru to nema potrebe da se prati
B

Bojkot

pre 5 dana

Ako bi navijači širom sveta bojkotovali ovo prvenstvo, Fifa bi morala da vrati 32 reprezentacije. Ja neću nijednu da gledam!
N

Nakić

pre 5 dana

Naravno. Ustajaću u 3 ujutro radnim danima da pratim magije Kurasaa i Haitija.
C

Classico

pre 4 dana

Naši se svesno nisu kvalifikovali, da nas ne bi maltretirali da ustajemo kasno unoć da ih gledamo. Hvala im.
S

Samo kažem...

pre 5 dana

Mi koji navijamo za Srbiju ćemo konačno mirno i bezbrižno spavati...