Komentari na vest

King Kreše odbio sve - i platu od 40.000.000 i 700.000.000 za pojačanja i odrešene ruke...

s

sale01323

pre oko 2 sata

Kad odbiješ 40 miliona, znaš šta hoćes
a

aleksss99

pre oko 2 sata

Ozbiljan profesionalac, nije ostavio klub na cedilu
j

jelenal19

pre oko 2 sata

Ajntraht može biti presrećan zbog ove odluke
l

laki100

pre oko 2 sata

Milan iz godine u godinu vuče čudne poteze
v

vanjaaa03

pre oko 2 sata

Deluje da mu je obraz važniji od novca
d

dacika75

pre oko 2 sata

Odbiti takvu ponudu stvarno nije mala stvar

Ivan Tokai

pre oko 2 sata

Nije sve u parama, svaka čast čoveku
m

maloKoncentracije

pre oko 8 sati

Oni su mislili da ako mu ponude 40 miliona, da će on da im napravi milijardu i 700 miliona, pa da će onda da mu daju da uloži 700.
D

Dr.TerziĆI

pre oko 14 sati

Bez razmišljanja bih maznuo lovu

Salleee

pre oko 15 sati

Oni misle da su to italijani, samo pare bez obraza. Nemac je to, reč, čast pa ostalo. Teško da bi uspeo u Milanu. Ajtraht je fabrika para, ne bas i rezultata a Milan hoće trofeje

Nemanja Simic

pre oko 16 sati

Koja komedija u Milanu.

Valentina Kolar

pre oko 17 sati

Oni se gađaju sa ciframa, a mi komentarišemo gluposti

mozzart-gost

pre oko 18 sati

Milan baš propao. Svi bežw od njega.
P

Pavlovicmp

pre oko 18 sati

Pametni ljudi nije sve nekada i u novcu

Asani Avni

pre oko 20 sati

na vreme se predomislio

jovan1111

pre oko 20 sati

al se rasipaju milionima kao od sale

strales1997@gmail.com

pre oko 20 sati

Bolje da ostane u Nemackoj, nema srece u Milanu.

Radoman Ninkovic

pre oko 22 sata

Ajntraht je mašina za pravljenje i prodaju napadača

Sijanda Ksulu

pre oko 22 sata

Vratiće se AC jači nego ikad
S

Stanazivko

pre oko 23 sata

Milan se vraca na stare staze
D

Djordje135

pre oko 23 sata

Milan mema sta propada i dsljd
v

veljkonii

pre oko 24 sata

strasbi sta rade milanjezi
K

KAZE SE MILANISTA

pre oko 18 sati

Tata ti je MilaNJEZ.
b

boogie05

pre oko 24 sata

svaka cast brate moj
Z

Zekaa98

pre oko 24 sata

bravo svaka cast bice bolje
N

Natalii29

pre 1 dan

pa sta je mislio da ce biti tajno
G

Gost555

pre oko 23 sata

Nije tajno, covek dobio ponudu da ih vodi.
L

Lavezzi

pre 1 dan

Ma kakav Kreshe, neka uzmu Moncija ili Ciki Berigistajna, Bonestaja, ili kako se vec preziva taj lik sto je direktor Sitija.
S

Subjektivni komentator

pre oko 24 sata

Bonestaj, svako večer crno Lecce
S

Staniša Žugić

pre 1 dan

Prave ozbiljan klub, a glavne zvezde im potroseni igraci iz Engleske, Spanije i Nemacke

Sterlings Braunfels

pre 1 dan

Ko ozbiljan bi poverovao čuj Kardinale obećao 700 miliona ulaganja oni ne mogu više od 50 miliona da potroše poslednjih godina a i kad su mogli oni daju 30+ miliona za nekog ko se zove Jašari.

Oldboy

pre oko 13 sati

700 miliona srpskih dinara ili senegalskih seifi

sasamilic772@gmail.com

pre 1 dan

Sirotinjo i Bogu si teska

Matija Milutinovic

pre 1 dan

Nema od milana opet nista
n

neconi1122

pre 1 dan

Pa sta reci sem da je covek glup
n

nica25

pre 1 dan

Dajte nekog da dovete stvari u red.
L

Logitech

pre 1 dan

Što ima moćno prezime. On i onaj Yebo bi bili dobar tandem, samo da je ovaj fudbaler, ili King košarkaš.
G

Gost555

pre 1 dan

Svi merkaju i snebivaju da priđu devojkama samo King...

Batina1

pre 1 dan

Crna magija na San Siru.

FiumenBG

pre 1 dan

Amerikanci kesu dreše ali iz Frankfurta ne mrda Kreše...
m

misa mitrovic

pre 1 dan

nist aod milana ni iduce sezone
D

Delije12345678

pre 1 dan

2,5 do 3 milona umesto 10... pa ne zeli da sadi tikve sa porodicom Kardinale, americkom ali sa 'talijanskim korenima, da'l je glup ne znam al je nemac, vodi red!

milkica12

pre 1 dan

I on nasao da se napravi pametan da odbije hahah

Valent

pre 1 dan

Milanu pojacanja treba da dolaze sa balkana i j. Amerike. Sa takvima Milan postaje Milan. Ovo Nemci, englezi itd... ma daj
K

KBK

pre 1 dan

650 miliona ljudi sirom sveta? :-D Cak ni ja ne mislim da svaki trinaesti covek na svetu navija za Milan, dajte. Nije sporno to obestecenje od deset milion evra, sporno je to da li mu je zaista ponudjena tolika plata i na godisnjem nivou, a nesto bas i nisam sklon tako lako da poverujem u tu pricu o 700 miliona evra mada je i to relativno jer klub lako moze i da zaradi neku slicnu sumu za (is)to vreme.

Inter

pre oko 9 sati

I sak kad je ispravljeno na 65m, ne vidim zasto ti je to nerealno. Dakle po ovome bi trebalo da svaki 130 covek na planeti navija za Milan (nebitno, bilo koji drugi klub). Od tih 130 oduzmi koliko ima zena koje vecinom uopste ne zanima fudbal, imas i muskaraca koje uopste ne zanima fudbal, pa cak uopste i sport. Zatim ima ljudi koji povrsno prate fudbal i svejedno im je ko ce da pobedi. Onda postoje ljudi koji navijaju za lokalne klubove i ne zanimaju ih velikani. Nazalost, postoje ljudi i koji uopste nemaju pristup (ili mogucnost) da prate desavanja u sportu. I najvaznije, koliko jos ima velikana i ovih novih velikana (PSG, MC...) koji takodje imaju navijacke baze sirom sveta.
K

KBK

pre oko 8 sati

OK, mozda si cak i u pravu.
t

trubaci

pre 1 dan

Milanu pojacanja treba da dolaze sa balkana i j. Amerike. Sa takvima Milan postaje Milan. Ovo Nemci, englezi itd... ma daj
L

Logitech

pre 1 dan

Ne lupetaj, 2011. godine kad su osvojili Skudeto, nisu imali nikoga sa balkanskim mentalitetom, u timu su bili: Abiati, Flavio Roma, Nesta, Kaladze, Onyewu, Abate, Ambrosini, Jankulovski, Oddo, Antonini, Nocerino, Strasser, Merkel, El Saravi, Pato, Borielo, Inzagi, Gatuzo, posle dosli Muntari iz Intera, doduse kao slobodan igrac, Montolivo iz Fiorentine, Musacchio iz Viljareala, Pirlo otisao besplatno u Juventus... Dario Simic otisao 4 godine ranije, tako neke 2007-08, a Zeljko Kalac je napustio Milan neke 2008. godine, ali je tad Inter bio sampion.
K

KBK

pre oko 23 sata

Kakav bre Musakio, on je dosao tek 2017. i to kao prvo pojacanje, samo nemoj da se pravis previse upucen, pametan sigurno nisi. Zna se JAKO dobro na koga je covek mislio kad je pisao o balkanskom mentalitetu, a nije da ih posle toga (i to narocito poslednjih godina) nije bilo jos...
d

dzonson1992

pre 1 dan

Cuj Amerikanci da mu daju 700 miliona. Pa nemaju 50, a ne 700. Prave ozbiljan klub, a glavne zvezde im potroseni igraci iz Engleske, Spanije i Nemacke. Jedino prvo da prodaju igrace za 5 milijardi, pa bi mozda u tom slucaju ulozili 700 miliona. Mozda!

Aleksandar3006

pre 1 dan

A stvarno Kreše sa kime si ti i pošao da praviš posao :)

Lalala

pre 1 dan

Dajte Galijanija da dovede stvari u red.
Ш

ШидНавијаЗаЗвезду

pre 1 dan

Маркус Креше Милан, реалнији наслов. 😂
L

Ledley King

pre 1 dan

Kakav Markus, lik se zove King.

Mozzart Nalog

pre 1 dan

hahahaha i izgleda tako
J

Janaćko

pre 1 dan

Ko poveruje da mu je Kardinale nudio platu od 10 miliona godišnje i ulaganja od 700 miliona je lud ili nije normalan.

Бич тирјанах

pre 1 dan

“Навијачком базом од 650.000.000 људи”. Само?! Ма бар 4 милијарде, ко бре сиротиња?!
D

Diksa

pre oko 23 sata

Gde ti vide 650 majke ti? Citaj malo
K

KBK

pre oko 18 sati

Pisalo je 650, ne filozofiraj previse. Ovo je sad vec premalo, Milan ima daleko vise navijaca od 65 miliona.

RodjenLoš

pre 1 dan

čitam i ne verujem pa ovaj čovek je izgleda stvarno dijamant ali nebrušeni

Bosque

pre 1 dan

Toksicna atmosfera u Milanu,svi ga izbegavaju...tragedija.