Fudbaleri Envigada

Kolumbija: Envigado prekinuo seriju poraza

Vreme čitanja: 1min | uto. 22.02.22. | 03:43

Bakaramanga nastavlja sa lošim partijama

U punom smo zamahu fudbala u Kolimbiji. Čak 20 timova se bori za prestiž, pobedu i titulu. Polako se privodi osmo kolo kraju.Bakaramanga na svom terenu je nastavila da posrće. Slavio je Evigado sa 2:1.

Envigado je ovom utakmicom uspeo da prekine neugodnu seriju poraza. Naime, porazi su upisani od Magdaleni i Atletiko nacionala pa je sada pobeda dobro došla.

Tri boda su bila dovoljna da popnu Evingado na 10. mesto na tabeli. To je treći trijumf pomenutog tima ove sezone.

Što se tiče Bakaramange, upisan je četvrti poraz, uz samo dva trijumfa i dva nerešena ishoda to je dovoljno za tek 17. mesto na tabeli.

Gosti su poveli već posle šest minuta fudbala preko Hernandeza, a prednost u samom finišu prvog poluvremena je pogodio Dijego Moreno.

U nastavku je za domaći tim strelac bio Dajro Moreno, ali na kraju gol nije doneo puno toga. Meč je okončan rezultatom 2:1.