Komentari na vest
Kros: Cela sezona nije normalna, nedopustivo je da Real dve godine bude bez titule
Psycho Machine
pre oko 2 meseca
Sad kada dodje tata Hose pa rastera pola svlacionice lagano i napravi tim po svojoj meri ,sve ratnici koji trce bez stajanja. bey ozbiljnog reseta i najmanje 5-7 igraca na transfer listi ovaj Real nema sanse da bude konkurentan.
B
Buca95
pre oko 2 meseca
Koliko fali ovaj majstor ! Tip igraca koji nestaje sa fudbalske mape.
j
jokabejbe
pre oko 2 meseca
prezasicenje to je kao kad je real imao u timu sve zvezde al zvezde su navikle da igraju svaka za sebe a ne za tim
p
pikolo24
pre oko 2 meseca
Barsa zasluzeno uzela titulu, oduvek igra odlican fudbal
D
Dobitak111
pre oko 2 meseca
E moj Toni jel vidis! Daj malo ti uredi to tamo, imas autoritet
stevica jovanovic
pre oko 2 meseca
barsa zasluzeno osvijila titulu,real los
Z
Zokili
pre oko 2 meseca
Kakav je Kros bio igracina, prerano je zavrsio karijeru
Valent
pre oko 2 meseca
Kros doktor ali pedri madjionicar
D
Dobitak111
pre oko 2 meseca
razliciti stilovi igre, Toni je majstor paseva i suteva, a Pedri dobro drzi loptu na malom prostoru!
S
Serafim992
pre oko 2 meseca
Upravo zato što su imena sve manje bitna a najvazniji planovi igre i obrasci kretanja, fudbal je sve manje interesantan za gledanje.
s
salata
pre oko 2 meseca
Uvek lepši fudbal igrala Barsa od nabedjenih i razmazenih realovih galaktikosa.
daganma
pre oko 2 meseca
Sad im samo treba murinjo da ih posvadja jos vise hahahaha
D
Dobitak111
pre oko 2 meseca
Ili ce pak da ih vrati na stare staze, pa da dominiraju narednih 5 godina!
e
egerke
pre oko 2 meseca
imao bi real i puno više sušnih godina da se nije kralo sve redom u lš. Uostalom vidi se po tome koliko malo domačih titula su uzeli. Pa jedan Ronaldo koji je 9 sezona proveo u realu ima samo 2 domače titule.
j
jokicCCvv.
pre oko 2 meseca
nemaju pojma, pola tima treba otpustiti
Partizanovac72
pre oko 2 meseca
Kako je on zavrsio i Modric otisao Real ne moze
D
Dobitak7
pre oko 2 meseca
Pa to je dokaz koliko su bili dobri u veznom redu, al pre svega radnici veliki. Belingem jeste dobar ali cini mi se da je lenj. Jedino Arda Guler i talentovan i stalno radi na terenu
Djordje Jovanovic
pre oko 2 meseca
I sad kada dodje Murinjo ima da ih izvadi, ali za malo. Ukanalice ih još više
M
Mirsen
pre oko 2 meseca
Kako je on zavrsio i Modric otisao Real ne moze da pokrije njihov nedostatak na sredini terena
Ikebana
pre oko 2 meseca
Jeste da Realu nije igralo dosta igraca,sto povrede,unutarnje razmirice ali to ne opravdava lose igre cele sezone
N
Nini3112
pre oko 2 meseca
Barsa je TIM za razliku od Real Madrida koji ne zna gde bije trenutno,previse nabedjenih "zvezda" koji misle da su bitnije od cele ekipe
Sojka888
pre oko 2 meseca
el grande klasiko
L
Luigi
pre oko 2 meseca
Sad je i on general nakon bitke, hvali ponašanje Enrike i Dembela tokom izmene, a kad je trebalo podržati Alonsa i skrenuti pažnja na remetilački faktor u Realu i autoritet trenera, nije ništa rekao, a o tad je sve niz brdo krenulo.
Salleee
pre oko 2 meseca
I sad kada dodje Murinjo ima da ih izvadi, ali za malo. Ukanalice ih još više.
M
Mire.111
pre oko 2 meseca
Fali mi ovaj igrac u Realu
H
Heavy metal
pre oko 2 meseca
Dobro je za njega što nije tamo.








_(1).jpg.webp)