Komentari na vest

Mančester i Napoli se dogovorili: Otkup za Hejlunda 44.000.000 evra i zavisi od Lige šampiona

J

Just

pre 10 meseci

Vlahovic Ronaldo za ovog
П

Пера

pre 10 meseci

Испаде да је Фернандеш проблем Јунајтеда. Од кад је он дошао апсолутно ништа нису урадили иако је он далеко најбољи играч екипе.

ofsajd

pre 10 meseci

Nece se taj 'leba najesti ni kod Kontea. Stil igre Atalante ga je "digao" izad njegovih granica mogucnosti,to je bilo tad u nikad vise. Nije taj za ligu 5... I tom takvom Mancesteru je na utamicama bilo prilika za gol, pa je promasivao,cak izgledne situacije za priliku ne " cita" ..jednostavno, deluje mi da nema fudbalske inteligencije za vrhunsku devetku. To ipak ne znaci da sam u pravu, nije on pao s marsa, skauti pametniji od mene rade svoj posao ali tu su i mendzeri koji guraju sve i svasta.
1

101

pre 10 meseci

Mozda si u pravu. Ipak, decko je jako mlad, a u Man U se niko ne snadje u zadnjih 10 god. Man U je bolesna sredina. videcemo....
N

Napulj

pre 10 meseci

Lorenzo Lucca je za ovog Pippo Inzaghi lično
0

000

pre 10 meseci

Previše, previšenovca za "mačka u vreći" i igrača kome je srozano samoupuzdanje i psiha ne na 0 već na -5 Smatram da bi ga jedino Gasp mogao fudbalski vratiti u život jer ga je on i afirmisao fudbalski, ali vjerujem da će i Konte bar probati da ga probudi..
G

Gorki krastavac, begunac iz šopske salate

pre 10 meseci

Jok i neće da pobegne: iz tima koji će (kako stvari stoje) opet završiti tik iznad zone ispadanja u šampionski tim Italije. No brainer, što bi rekli u Tenesiju.
A

Apokalipsa - stipsa

pre 10 meseci

Ako ovaj "procveta" u Napoliju, onda je nesto gadno trulo u tom manchesteru....

Marko Kolasinac

pre 10 meseci

Bilo smesno za Mektominaja kada je dosao u Napoli, uzeo bih ovu vest sa rezervom, mozda kod Kontea proradi.
G

Gost300

pre 10 meseci

Dace vise golova nego Sesko u UTD
K

Karito

pre 10 meseci

Definitivni ima kvalitet..samo nije islo u Junajtedu, zao mi je sto je zavisio od proslogodisnjih napadaca oko njega i nije imao dovoljno lopti, mislim da ce ove sezone to dosta da se promeni kad pojacanja malo ulegnu, ali svakako ima potencijal da raste u Italiji. Drag igrac definitivno ako nista bar zbog zalaganja, i sto nije isao protiv kluba, i uvek je bio fer, dotle je doslo da se i ti smatra kao velika vrlina, a ne kao borci za slobodu Antony i Sancho, za koje niko ne zna kako su se provukli u profi fudbal, i daju sve od sebe da se svima zgade
S

Seria A Fan

pre 10 meseci

Bice jako interesantno pratiti Napoli ove sezone.
v

vlada1951

pre 10 meseci

sjajan posao Napolija, dečko već pokazao da mu leži Seria A, ima kvalitet i talenat, to što ga nije pokazao u Junajtedu nije njegova greška, tamo bi propali da sada odu mladi Maradona, Kristijano ili Mesi...
M

Milos53

pre 10 meseci

Nadam secda ce Man.Unt ove pare i pare od Garnaca iskoristiti za kupovinu:Golmana,centralnog defanzivca i ozbiljnog zadnjeg veznog,inace i ova sezona ce biti potop.

The KING sa Sportske

pre 10 meseci

Najludje od svega sto je ovaj lik bolji od Seska a on mu doveden kao zamena.
0

090

pre 10 meseci

ma vazi.
I

Ivan m

pre 10 meseci

Ti si toliki bavlan da to nije normalno vise