Miloš Ninković (©AFP)

Miloš Ninković čovek preokreta: Gol posle deset minuta u igri (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 13.03.21. | 09:56

Ima Miloš Ninković 36 godina, ali to ga ne sprečava da igra odlično. Bivši reprezentativac Srbije u duelu sa Njukasl Džetsima pogurao je Sidnej svojim trećim golom u sezoni ka petoj pobedi.

U 64. minutu, 11 po ulasku u igru, vešto je uhvatio protivničkog golmana na krivoj nozi i plasirao loptu u dalji ugao. Bila je to najava preokreta za pobedu 2:1, koju je doneo Aleks Vilkinson u 80. minutu, udarcem glavom na centaršut iz kornera.

Prethodno je Luka Pršo, rođak nekadašnjeh hrvatskog reprezentativca Dada Prša, koji se pamti po igrama u Monaku i Rendžersu, pogodio za vođstvo gostiju u 21. minutu. Golman Sidneja, Endrju Redmajn poklonio mu je loptu u noge nepreciznim dodavanjem ka saigraču i stvorio sebi veliki problem.

Ekipi Miloša Ninkovića ovo je peta pobeda u tekućem prvenstvu, a sa 18 bodova iz 11 kola nalazi se na trećem mestu. Vodeći je Central Koust Mariners sa 24 boda.

NEDELJA, 06.05: (2.20) CC MARINERS (3.30) PERT GLORI (3.10)