Komentari na vest

Nišlije kreću u Sloveniju, u autobusu i golman iz BiH; generalna proba protiv Nefčija

Kristina Rajkovic

pre oko 1 sat

Propali Radnicki, zao mi je da ga gledam!
S

Sta je

pre oko 1 sat

Sa Mihajlom Butrakovićem. Jel nije zadovoljio ili se nisu fogovorili sa Vojvodinom. Pisalo je da se dobro pokazao na treninzima i protiv Bora
A

Astoria

pre oko 2 sata

Napad je ok, ali moraju dovesti barem dvojicu odbrambenih.

Perica Aksentijevic

pre oko 2 sata

Jedva su opstali u ligi.Ove godine moraju da dovedu jako pojacanje inace nece biti dobro po njih
L

Luka srnic

pre oko 3 sata

Stopera sa dovedu