""

Opet taj Vučić!

Vreme čitanja: 1min | sre. 29.11.17. | 14:50

Zemunci sigurni protiv Rada - 2:0

Možda su na strani slabi, ali na svom bunjištu Zemunci marljivo skupljaju bodove i hitaju ka opstanku. Ekipa iz Gornje Varoši stigla je do petog ovosezonskog trijumfa u Superligi, pošto je u prvom meču 19.kola Superlige slavila protiv Rada - 2:0.

Ekipa Milana Milanovića na taj način stigla je do 21 boda i desetog mesta na tabeli.

Očekivala se neizvesna utakmica koju će odlučiti detalji i nijanse, ali rodila se laka pobeda domaćina. Gotovo da lakša nije mogla da bude.

Zemunci su pitanje tri boda rešili praktično za deset minuta. Građevinari su delovali dezorjentisano na početku meča, tako da je Đalović pogodio mrežu gostiju već u trećem minutu.

Mladi reprezentativac iz redova Zemuna Nemanja Vučić nametnuo se kao jedan od lidera Zemunaca u ovom prvenstvu. Nedavno je postigao pobedonosni pogodak protiv Mačve, a danas je podebljao trijumf Zemunca. On je iskoristio penal u osmom minutu i olakašao posao saigračima.

Rad je pokušavao, ali nije imao snage. Građevinari su praktično digli ruke u znak predaje posle isključenja Ljubinkovića u 44.minutu.