Ovacije pa šok: De Rosi ga dao na debiju, Boka ispala (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sre. 14.08.19. | 08:20

Luda noć u Argentini...

Izgledalo je kao u bajci, a završilo se košmarno...

Prepuni stadion u La Plati pozdravio je noćas novog ljubimca Boke Danijelea De Rosija, a Italijan već na debiju pokazao da će biti pojačanje za slavni argentinski tim. Postigao je i prvenac u čuvenom plavo-žutom dresu i to glavom posle kornera u 27. minutu, ali to opet nije pomoglo Boki da prođe dalje u nacionalnom kupu.

Slavni klub je eliminisan od drugoligaša Almagra na penale, a da će biti problema za Boku nagovestio je gostujući napadač Huan Martinez koji je izjednačio rezultat u 81. minutu. Posle remija 1:1 u reguilarnih 90 minuta pristupilo se izvođenju jedanaesteraca, a samo je Karlos Tevez pogodio za Boku.

Penale su redom promašili Mekalister, Urtado kao i novajlija iz Benfike Eduardo Salvio, pa je Boka na kraju ipak zasluženo ispala već u drugoj rundi nacionalnog kupa. Dovoljno da De Rosi ne pamti po lepom debi u novom klubu.