Komentari na vest

Ovo kao da je princ Vilijam naredio Vili da bude peta - zarad višeg cilja Ujedinjenog Kraljevstva

zlatkozoki

pre oko 2 meseca

ma samo jako ne vadi haha 🆒

milos69slot

pre oko 2 meseca

💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪

milossomi69

pre oko 2 meseca

sta se desava vise sa ovim nasim sportom??
M

Mišo seljo

pre oko 2 meseca

Villa igra sa sitijem i liverpulom i može i da ne bude 5 -ta na kraju već 6 ili čak 7
A

A ovaj ovde

pre oko 2 meseca

Kod nas? Nije princ nije kralj pa namešta da jedan klub stalno bude prvak.

Na severu od 88

pre oko 2 meseca

Izgleda da vas kralj namešta i u Evropi pa će vam uskoro slava ,pola veka od poslednje pobede u kupu šampiona.
J

Jakov23

pre oko 2 meseca

Kakve su ovo teorije

ljubisa rajkovic

pre oko 2 meseca

Stari kladioničari su englezi...sve oni odrade i na kraju to izgleda pošteno. Treba učiti od njih kako se to radi.

Češnjak

pre oko 2 meseca

Teorija zavere za 3 boda. Ako Vila završi peta, Engleska dobija šestog u LŠ. Princ Vilijam već zove Emerija: "Unai, za krunu igraj nerešeno". Četvrti da ne budeš, da bi država uzela pare. Fudbal je biznis, patriotizam je taktika.
К

Кљаки

pre oko 2 meseca

Ми ствари доживљавамо на наш начин јер смо склони муљању и намештању. Џаба Астон Вили Вилијам и аристократија која највећим делом навија за тај клуб. Титулу су узели 1981 а ФА Куп још пре. Да је баш тако да ли би Вила толико деценија чекала на трофеје? ПС.иначе симпатичан клуб. Барем мени.

Na severu od 88

pre oko 2 meseca

Jašta,mi smo izmislili nameštaljke,uz struju naravno.Preko niko ne namešta.
К

Кљаки

pre oko 2 meseca

Ако желиш да ми реплицираш уради конкретно.