(©Kazimierz Koper /Guliver)
(©Kazimierz Koper /Guliver)

Partizan dogovorio dolazak levog beka iz Dečića

Vreme čitanja: 2min | čet. 16.04.26. | 09:00

Lazar Maraš na pragu transfera u Humsku, piše podgorički Dan

Četvorica su već tu, bar jedan doduše ide na leto, ali zamena iz Crne Gore samo što nije.  Barem tako piše podgorički Dan, koji navodi da su beogradski crno-beli na pragu dogovora sa Lazarom Marašem, levim bekom Dečića.

Maraš je rođen 2006. godine, počeo je karijeru u fudbalskom klubu Podgorica, a još 2024. se preselio u Dečić sa kojim je osvojio i pehar Kupa Crne Gore. Ove sezone odigrao je 28 utakmica za klub i pride se ustalio u mladoj reprezentaciji.

Izabrane vesti

No, kako tamošnja liga zaista ne može da bude pokazatelj nečijeg kvaliteta moraćemo da sačekamo, da vidimo prvo da li je Dan u pravu kada kaže da je Maraš na pragu transfera i da je načelan dogovor s crno-belima postignut. Pa tek onda da sudimo o kakvom je kalibru igrača reč. Mada treba reći da su u Humskoj uvek imali sreće sa fudbalerima iz Crne Gore. Tako je i danas kada su tu Stefan Milić, Milan Vukotić , Milan Roganović i Andrej Kostić, koji će na leto da pređe u Milan u transferu teškom 3.500.000 evra fiksno uz moguće bonuse u visini od čak 4.500.000 s tim da nije baš realno da crno-beli uzmu svih 8.000.000.

Kostić se dakle svakako isplatio, a i za Roganovića je bilo velikog interesovanja. Moskovski CSKA je za njega i Nikolu Simića zbirno nudio 7.000.000 evra, ali je Partizan tu ponudu odbio.

Oko potrebe da se angažuje levi bek nema nikakve dileme, jer je Partizan tu trenutno u velikom problemu. Mario Jurčević je povređen, pa su uz levu aut liniju krpili Mateja Milovanović, Janis Karabeljov i najčešće Vukašin Đurđević, po prirodi štoper. Otud svakako interesovanje za Maraša, videćemo da li i potpis 20-godišnjeg beka.


tagovi

DečićFK PartizanLetnji prelazni rok 2026

Obaveštavaj me

FK Partizan

Izabrane vesti / Najveće kvote


Ostale vesti


Najviše komentara