Komentari na vest

Partizan pustio u prodaju karte za 179. večiti derbi:

bordeaux

pre 2 meseca

Za derbi 5 evra,a za Evroligu visestruko skupje

Otac Makarije

pre 2 meseca

Svi na juznu tribinu rupe
D

Dex12

pre 2 meseca

Hoce li donjeti pare za stetu na prethodnom derbiju ili im je Terzic opet oprostio? Potrudite se pa opet budite stoka
P

Predrag Petrovic

pre 2 meseca

za ove pare je sramota da se ne dodje na utakmicu
G

Gost Zeljko

pre 2 meseca

Nemojte da lomite stolice!!!

stevica jovanovic

pre 2 meseca

karte su pristupacne cene nije mnogo

crvene beretke

pre 2 meseca

u osnosu na kk karte smejurija

klackalica535

pre 2 meseca

Derbi nekad svaki bitan bio a danas malo koji.
M

Mirsen

pre 2 meseca

Ovo odavno vise nije derbi
P

Pitanje

pre 2 meseca

Sta bi sa kaznom i odštetom za paljenje juga?!
Х

ХекТоР КНД

pre 2 meseca

Дођите комшије, узмите и ви учешће у прослави титуле. Спортски поздрав!
P

Poboguu

pre 2 meseca

Proslava titule je u poslednjem kolu ....

Urke97

pre 2 meseca

Ajde zvezdo po titulu džabe kupuju karte