Komentari na vest
Partizan pustio u prodaju karte za 179. večiti derbi:
bordeaux
pre 2 meseca
Za derbi 5 evra,a za Evroligu visestruko skupje
Otac Makarije
pre 2 meseca
Svi na juznu tribinu rupe
D
Dex12
pre 2 meseca
Hoce li donjeti pare za stetu na prethodnom derbiju ili im je Terzic opet oprostio? Potrudite se pa opet budite stoka
P
Predrag Petrovic
pre 2 meseca
za ove pare je sramota da se ne dodje na utakmicu
G
Gost Zeljko
pre 2 meseca
Nemojte da lomite stolice!!!
stevica jovanovic
pre 2 meseca
karte su pristupacne cene nije mnogo
crvene beretke
pre 2 meseca
u osnosu na kk karte smejurija
klackalica535
pre 2 meseca
Derbi nekad svaki bitan bio a danas malo koji.
M
Mirsen
pre 2 meseca
Ovo odavno vise nije derbi
P
Pitanje
pre 2 meseca
Sta bi sa kaznom i odštetom za paljenje juga?!
Х
ХекТоР КНД
pre 2 meseca
Дођите комшије, узмите и ви учешће у прослави титуле.
Спортски поздрав!
P
Poboguu
pre 2 meseca
Proslava titule je u poslednjem kolu ....
Urke97
pre 2 meseca
Ajde zvezdo po titulu džabe kupuju karte
Uživo
Najava mečeva
četvrtak | 25.06.2026.
petak | 26.06.2026.
subota | 27.06.2026.








