PLS: Žarkovo u 92. odnelo bod sa Banjice, Rad još bez pobede

Vreme čitanja: 2min | sub. 28.08.21. | 21:54

Bačka sa igračem manje osvojila Pančevo

Teški dani na Banjici. Ispadanje u Prvu ligu je dobro potreslo Građevinare, koji ni u nižem rangu ne mogu da dođu sebi.

Ni nakon četvrtog kola Rad ne zna za pobedu. Večeras nije imao ni sreće, pošto je imao tri boda u rukama, a bez njih je ostao u 92. minutu. Žarkovo je izbeglo prvi poraz u sezoni, osvojilo je bod u Crnotravskoj, mada je pokvarilo stoprocentni učinak koje je imalo nakon 270 minuta fudbala – 1:1.

Poveo je Rad u 50. minutu, to mu je tek drugi gol u prvenstvu, ali nije uspeo da sačuva mrežu i ostao je bez celog plena.

Junačku pobedu izborila je Bačka u Pančevu. U 45. minutu je ostala sa igračem manje, isključen je Košanin, a Železničar je tada izjednačio iz penala preko Brane Ilića.

Međutim, brojčana prednost na terenu nije donela ništa Pančevcima i za tu nemoć ih je stigla kazna dva minuta pre kraja, Glišić je pogodio i doneo trijumf Bačkoj – 2:1.