""

Radova crna serija i put ka dnu tabele: Radnik pokorio Banjicu

Vreme čitanja: 1min | sub. 29.04.17. | 21:00

Surduličani ostvarili i treće slavlje u plej-autu, čime su došli na korak od opstanka u Superligi

Rad tone sve niže i ako tako nastavi u naredna četiri kola mogao bi ozbiljno da strepi za opstanak u elitnom rangu srpskog fudbala. To nije slučaj i sa Radnikom, koji je vezao treću pobedu u plej-autu i došao do prilično spokojne pozicije na tabeli, sa čak sedam bodova prednosti u odnosu na sedmoplasirani Borac – 0:2 (0:1).

Građevinarima je ovo bio treći vezani poraz u prvenstvenoj trci, pa sada imaju svega tri boda više od Borca. Prvi pogodak na utakmici za Surduličane postigao je Miloš Milovanović glavom u 16. minutu, dok je konačan rezultat meča postavio Miloš Stanković, samo dva minuta nakon što je ušao u igru nakon fenomenalne asistencije Nedeljka Vlahovića.

Građevinari su žestoko napadali u periodu između prva dva pogotka gostiju, a u nekoliko navrata su tražili i jedanaestarac, međutim, nijednom se kod spornih situacija pred golom Ognjena Čančarevića nije oglasio glavni arbitar Dragan Čolović.