Komentari na vest

Rezzime jučerašnjeg dana (subota): Kečevi sve poobarali

m

marija.ale

pre 2 meseca

Meni su odneli novac
p

pujaduba20

pre 2 meseca

Mene unistio Borac Banja Luka za 50k
M

Martinabrt

pre 2 meseca

Samo golovi ne treba fiks da se igra

kaligula89

pre 2 meseca

Mrtvi Bazel, ocekivao sam bar x
D

Danny85

pre 2 meseca

Juce je bila tragikomedija

Samo-jako

pre 2 meseca

Hvala Mančester Junajtedu.
M

Milicak2006

pre 2 meseca

Popadali smo mi na Napoli...onako losu utakmicu odigrali...

nikoladj789

pre 2 meseca

Marsej,Karagumuruk,Totenhem...

Violeta Neskovic

pre 2 meseca

Atletiko izdao, Celzi izdao, Totenhem da ne pricam, blagi uzas

Dragoljub Bojovic

pre 2 meseca

Dosta je izuvanja bilo juce