Komentari na vest
Sadik spasao Valensiju, ali biće muke: Demikelisova Majorka će ostati u Primeri
B
Banglades
pre 2 meseca
Izmedju 18. i 8. mesta razlika je samo 9 bodova. A ima jos 7 utakmica do kraja. Nista nije reseno jos, ma ni blizu, bice mnogo zanimljivija borba za opstanak od trke za titulu koju je Real sam sebi vec zavrsio.

Želimir Obradović Cepač
pre 2 meseca
valensija je romantika fudbala
Alek
pre 2 meseca
Bravo za Sadika
Aleksandar Bezbradica
pre 2 meseca
Valensija treba da ispadne iz primere jer nisu ništa bolje ni zasluzili
Brutal92
pre 2 meseca
Sadik legendica, srecno dalje brate
znalacfudbala
pre 2 meseca
sadice ljubim te u uvo! spasao mi tiket covek
K
Klasa93
pre 2 meseca
Klasa ipo !! To sam prico uvek

Aleksandar3006
pre 2 meseca
Sjajni Sadik šta to crno dete radi :)
i
ivanstole
pre 2 meseca
Sadik se vratio iz mrtvih
N
Nemanjasabac
pre 2 meseca
Sadik i dalje fudbaler, ko bi rekao ...
d
drizz
pre 2 meseca
jake price sa zapada!!!
z
zoranmanic1
pre 2 meseca
Bravo Sadik igracina si velika
R
RendiOrton13
pre 2 meseca
Realno je da će da ostanu u ligi i jedni i drugi, ali baš neverovatno šta je Demikelis uradio s Majorkom.








