Sport Resife od 0:3 do ogromnog boda

Vreme čitanja: 1min | uto. 10.10.23. | 02:57

I dalje jure mesto koje će ih vratiti u elitu

Ko je pratio najavu poslednje utakmice 31. kola brazilske druge lige, onda zna da smo nahvalili Sport Resife kako se nalazi u dobroj poziciji da se vrati u elitu, ali sada im je falila pobeda

Jesu nastavili niz u kojem nisu izgubili meč. Sada iznosi šest. Realno govoreći, ovaj bod im je kao pobeda ako uzmemo u obzir da su u jednom momentu gubili 3:0.

Gost je imao senzacionalnih 11 minuta u prvom poluvremenu kada su od 26. do 37. minuta postigli sva tri gola. Izgledalo je kao da će da deklasiraju domaćina koga je donekle u život legendarni Vagner Lav.

Nekadašnji čuveni napadač CSKA Moskve sada daje golove u 39. godini u Brazilu, Smanjio je zaostatak krajem prvog poluvremena.

Bio je to neuporedivo bolji period domaćina. U drugom poluvremenu je Fabricio postigao gol sa penala, a Žoržinjo je postavio konačnih 3:3.