Komentari na vest
Šta razlikuje PSŽ od drugih? Pogledajte Dembelea kada je izašao...
D
Darko M.
pre oko 2 meseca
Sve je lepo rekao, u pravu je skroz
G
Gost Djape
pre oko 2 meseca
Sve je Kros u pravu, ali zaboravio je da pohvali sudije koji su ostavile mrlju na polufinale ostetivsi Bajern, i pogurle arapske pare u finale.
s
staaa
pre oko 2 meseca
on koji je pokrao 5 ls sa realom ima da prica o sudijama
d
d. g.
pre oko 2 meseca
Dovoljne su mega zvezde Vinisijus i Mbape.
nebeknesa2018@gmail.com
pre oko 2 meseca
Pošteno i iskreno.
O
Okram1986
pre oko 2 meseca
Ja samo da pohvalim kvalitet tekstova u poslednje vreme. Nema vise pukog pisanja bla bla bla, ulazi se u pricu, problem, srz.
Svaka cast.
Ne znam samo sto ne stoji nigde autor teksta. Ili ja ne vidim
j
jokabejbe
pre oko 2 meseca
Psz je trenutno najbolja ekipa u evropi a samim tim i u svetu be daljenjeg
Mismis
pre oko 2 meseca
Normalno sloga u timu je najbitnija niko nije egocentrican svi rade za tim
Marko Kolasinac
pre oko 2 meseca
Kros genije, kao igrac, a vrlo lako i kao funkcioner, svaka izjava koju je dao do sada od kad se penzionisao je pre ili kasnije ispala tacna.
Češnjak
pre oko 2 meseca
Kros zna gde da ubode.
PSŽ u finalu LŠ kao favorit, Real u rasulu. Ključ je svlačionica, ne taktika.
Nije direktno pomenuo Madrid, ali jeste. Kad odu Anćeloti i Kros, ode i hemija.
Pariz ima tim, Real ima problem.
Ikebana
pre oko 2 meseca
Zato je Psg u finalu a ovi zavrsavaju u bolnicama
S
Slaviša Trifunović
pre oko 2 meseca
Dobro je rekao Toni.
Alen Nuka
pre oko 2 meseca
Zato su i sklonili Mbappea umisljenog da se samo on pita za sve kako je otisao ljudi su postali da igraju najlepsi fudbal u evropi eto sta radi i u realu... dzaba njima njegovih 50 golova kad nema hemije u ekipi
Alek
pre oko 2 meseca
Svanulo im od kad je otisao Mbape
Џ
Џаипур
pre oko 2 meseca
Крос је био велики мозак и велики играч на терену, а ево и сад је погодио тачно у центар. Енрике је направио невероватан успех
50 miliona razloga
pre oko 2 meseca
Bravo, ali on nije mogao tako u Barsi...
V
Veskooo
pre oko 2 meseca
Ljigavi fudbalerčići se ponašaju kao razmažene princezice! Kako bi ga oterao kao kera, kad počne da mlatara rukama kad ga trener zameni! Južnoamerikanci prednjače u tome!
Tubic
pre oko 2 meseca
Сви неки поткастери…
I
Idiokratija
pre oko 2 meseca
Za razliku od mnogih drugih, on ima šta da kaže.


.jpg.webp)





